Кінець епохи жадібності чи новий податковий «спам»?

18 октября 2019, 12:33
Владелец страницы
политконсультант
0
104

Депутатські фракції проти: законопроект 1210 перетворюється на «колосс» з тисячами правок

Сумнозвісний законопроект N1210, від якого ось вже кілька тижнів «лихоманить» увесь політбомонд, громадськість й промисловість України, очікує вольового політичного рішення.

 

Про недопрацьованість та «сирість» цього документу, який вже пройшов години обговорень на кількох засіданнях привсячених йому робочих групп, сказали, здається, усі, хто дотичний до теми. Підсумувала сьогодні результати напружених перемовин щодо тексту й долі Гетманцевських податкових пропозицій і парламертарка Ніна Южаніна: "Якщо врахувати пропозиції, напрацьовані фахівцями та нардепами у групах, погоджені усіма сторонами, зокрема «Слугами народу» й головою комітету Данилом Гетьманцевим, то текст законопроєкту оновиться на 60%", – сказала вона економічним виданням.

 

Про це саме, як ми добре пам’ятаємо, висловився і сам автор законопроекту Даниїл Гетманцев, обіцяючи оновлення його тексту до 70% після досягнення компромісу з ГМК-бізнесом, що невтомно б’є на сполох проти знищення третини вітчизняного виробництва. У дискусії з Гетманцевим на підтримку вітчизняних видобувників і металургів виступили усі профільні галузеві асоціації спільно з Федерацією роботодавців України, ЄБА, Американською торгово-промисловою палатою та авторитетними міжнародними експертними організаціями.

 

«Доцільно було б створити доопрацьований проект закону в комітеті. Як можна виносити в зал те, що точно може змінитись більше ніж на половину?", – вкотре пролунала пропозиція до «слуг народу» й особисто до Гетманцева – від Южаніної, яка репрезентує позицію фракції «Європейська Солідарність» в протидії прийняттю цього одіозного законопроекту.

Позиція фракції «Батьківщина» щодо проекту 1210 теж пролунала сьогодні. Голова незалежної профспілки гірників України, нардеп депутат Михайло Волинець публічно заявив: документ не принесе жлдних додаткових надходжень до українського бюджету, а навпаки – спровокує зворотні процеси скорочення виробництва і безробіття, що викличе ще більшу соціальну напругу в суспільстві.

«Фракція «Батьківщина» у жодному разі не голосуватиме за законопроект, який просто вбиває ще один цвях в нашу економіку, в тому числі в гірничодобувну промисловість, металургію, видобуток нафти і газу. Він діє на користь російської економіки», – наголосив від імені своєї фракції Михайло Волинець.

Чи почують колег по парламенту «Слуги народу», які, починаючи з президента й закінчуючи Гетманцевим, досі вперто мовчать? І чи переважить голос «колективного здорового глузду» політичні амбіції Зе-команди? Хочеться сподіватись. Адже обіцяли «кінець епохи жадібності»? Та і значно простіше провести «роботу над помилками» за круглим столом комітету, ніж потім думати-гадати, як угамувати «голодні бунти» у кількох промислових регіонах.

 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.