Кандидат по 161 ОВО Ігор Шкурат іде у парламент із довірою земляків

19 июля 2019, 12:21
Владелец страницы
0
34

Саме з такими пріоритетами – служити Україні і людям – Ігор Шкурат іде у парламент, іде захищати і допомагати, іде боротись за правду і краще життя своїх земляків

Політична агітація

Виборча кампанія сьогодні добігає свого кінця. Завтра українці зможуть зосередитись на остаточних роздумах про власний вибір, про підтримку свого кандидата і партії, врешті решт, - про майбутнє свої дітей. Адже перед кожним в неділю, 21 липня, постане вибір – віддати голос за тих, хто роками йшов у владу задля власної наживи, чи підтримати нових і активних кандидатів, які протягом тривалого часу були з простим народом, запитували і дізнавались у людей про проблеми і пропонували реальні шляхи їх вирішення.

Від дому до дому, від двору до двору. Протягом останніх двох місяців кандидат від народу по 161 ОВО Ігор Шкурат відвідав усі райони округу, фактично усі містечка і села не тільки рідної йому Ромненщини, де він народився і виріс, а й сусідні райони – Буринський, Липоводолинський, Недригайлівський, частина Конотопського району.


І усюди, куди б не приїжджав Ігор Шкурат, люди з надією запитували: коли в країні буде спокій і мир та коли ми почнемо жити краще ? Відповісти за прикладом попередників на кшталт: «як тільки виберете, то зразу усім буде щастя» - докорінно неправильно і нечесно. Людям потрібна підтримка щодня протягом усього періоду депутатства їх представника, а не солодкі обіцянки.

Ігор Шкурат не обіцяв манни небесної, що впаде завтра усім у двори, він щодня наголошував – усе здобудемо спільними зусиллями і старанням, ініціативи і потреби земляків будуть озвучуватись у високих столичних і обласних кабінетах без зволікання, а виконання депутатських запитів і вимог буде поставлено на жорсткий контроль. Люди матимуть підтримку справді СВОГО депутата у владі, а не фантомного обранця, який пропаде одразу після дня виборів. 

Щодня спілкування із мешканцями не менш аніж 3-4 сіл чи містечок, щодня увага до людей і їх потреб, щодня необхідність  знаходити правильні шляхи вирішення людських проблем.
Ігор Шкурат іде до людей не з продуктовими пакетами і обіцянками, він іде до людей на відверту розмову, із відкритим серцем і душею. Бо любить Україну, вболіває за земляків і прагне змінити їх життя на краще.
Адже принцип депутата - самовисуванця Ігоря Шкурата: іду у парламент від людей для забезпечення саме їх інтересів і гарантування стабільного розвитку регіону.
Кропітка праця на благо рідного народу і служіння Батьківщині – це головні пріоритети у житті Ігоря Шкурата, офіцера із 25-річним стажем, принципового керівника, люблячого батька і чоловіка. Вірою і правдою служити людям і країні, - саме так він вчить жити свого сина, так мотивує підлеглих офіцерів на службі.
І саме з такими пріоритетами – служити Україні і людям – Ігор Шкурат іде у парламент, іде захищати і допомагати, іде боротись за правду і краще життя своїх земляків.
Завтра буде день тиші, буде день роздумів і рішень, буде зроблено остаточний вибір: чи українці житимуть минулим і обиратимуть із тих кандидатів, що уже були й нічого не зробили для людей, а чи довірять своє майбутнє новим людям в оновленій владі.
Вибір за вами, дорогі земляки, виборці 161 округу. ВИБІР – ЗА ІГОРЯ ШКУРАТА, вашого кандидата, професіонала справи, офіцера і СПРАВЖНЬОГО ПАТРІОТА УКРАЇНИ!!! 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Ромни,суми,парламентські вибори
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.