Угорщина готується до парламентських виборів в Україні?

17 июля 2019, 11:59
0
184
Угорщина готується до парламентських виборів в Україні?

Інтернет-ресурс «Информационное сопротивление» опублікував матеріал щодо намірів угорських кандидатів ввійти до нового складу Верховної Ради України

Так, 11 липня у місті Берегово Закарпатської області відбулася зустріч заступника глави МЗС Угорщини Левенте Мадяр, який відповідає за зовнішню політику з Україною, з місцевими підприємцями, які неодноразово одержували матеріальну допомогу від Благодійного фонду економічного розвитку Закарпаття «Еган Еде». Крім того, відбулися зустрічі з генеральними консулами в Ужгороді та Берегово, а також урядовцями, що лобіюють інтереси Угорщини в Україні, серед яких зокрема глава «Демократичної спільноти угорців України» Чаба Пейтер, депутати обласної ради Міклош Товт і Ласло Зубаніч, заступник декана угорського факультету Ужгородського національного університету.

Головною метою неофіційного приїзду Мадяра в Україну є ймовірно питання проходження угорських кандидатів у Верховну Раду, головним з яких є Василь Брензович.

Основним конкурентом Брензовича вважається Павло Балога, який також є діючим нардепом від 71 виборчого округу. Як досвідчений політик, Балога виставив технічного кандидата — ще одного Василя Брензовича, тому під час зустрічі обговорювалася пропозиція зняти кандидатуру Брензовича з виборів на користь іншого представника угорців в Україні – Миколи Ковача.

З метою забезпечення максимальної кількості виборців, парламент Угорщини дав команду прикордонним з Україною підприємствам відпустити українських співробітників, т.зв. закарпатських угорців, 20-21 липня для голосування. Також угорські політики забезпечать спрощений режим проходження прикордонного контролю в цей період.

Кошти на підвищення рейтингів та забезпечення максимального проходження угорців до ВРУ буде виділяти той самий Благодійний фонд економічного розвитку Закарпаття «Еган Еде», який раніше надавав спонсорську допомогу угорських викладача, робітникам культури та охорони здоров’я.

Тож поки в центральних та східних регіонах України до складу ВРУ прагнуть ввійти прибічники «русского мира», на Закарпатті просувають «лояльних до Угорщини» політиків.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.