Реакція Кремля на останні заяви у "Мінському процесі"

30 мая 2019, 21:00
Владелец страницы
політолог
0
399

"Синхрон" Медведчука та Путіна

Зверніть увагу, як творчо працюють наші «кремлівські друзі».
Спочатку Медведчук на весь світ заявив «не можу представляти інтересі цієї влади».

Здавалося б, «на нет и суда нет». Що тут обговорювати? У чому тут проблема?

Але на його слова блискавично відреагував Кремль - Пєсков офіційно висловив співчуття з цього приводу. Невже не зрозуміло, чому стільки уваги до цього питання? Та й чому це так хвилює кремлівського речника? Тому що це хвилює особисто Путіна.

Тому ще раз уважно перечитаємо заяву Медведчука. Зверніть увагу, він підкреслив, що не може представляти інтереси саме «цієї влади», маючи на увазі Зеленського & Co. При цьому, він не говорив, що взагалі не буде брати участь у переговорах (!!!).

Синхронно з цим розвивається реакція Путіна.  «Москве пока неизвестно, с кем контактировать по этому вопросу», - каже той же Пєсков. Тобто, розігруючи свою партію, Кремль ще раз підкреслив - або Медведчук, або … Медведчук.

Що маємо у залишку, якщо відкинути все це «інформаційне маскування»?!

Головна мета Медведчука – не вийти з переговорів, а підкреслити, що він «був, є і надалі буде головним переговорником між Києвом та Москвою» (ця формула відома нам уже не один рік). Але співпрацювати з Адміністрацією Зеленського він не буде.

При цьому, він ще і прагне просунути пріоритетні пункти денного - автономія для ОРДЛО і амністія - та примусити новообраного президента їх виконувати.

А Кремль грає у цій історії свою роль та підтверджує на публічному рівні, що «должен остаться только один» Медведчук - тому що «Москве неизвестно, с кем контактировать по этому вопросу».

А член Ради Федерації Цеков, який виступив на бек-вокалі у Пєскова, «по простоте душевной» обмовився, що  «найти ему достойную замену будет непросто».

Єдине, в чому прокололися Медведчук і Путін - це занадто чітко, як по нотах, реалізували свій сценарій. А кожен, хто служив на інформаційному фронті, знає, що це можливо лише якщо діючі особи заздалегідь узгодили свої дії.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.