Малайзійський Boeing MH17 - імітація розслідування

19 мая 2019, 10:23
Владелец страницы
Редактор
0
81
Малайзійський Boeing MH17 - імітація розслідування

17 липня 2019 року виповнюється п'ять років з того дня, як розбився виконував рейс MH17 (Амстердам-Куала-Лумпур) пасажирський авіалайнер Boeing 777 Malaysia Airlines.

На борту якого знаходилися 283 пасажири і 15 членів екіпажу.

Незважаючи на численні офіційні та неофіційні дані результатів розслідування цієї катастрофи, єдина інформація про катастрофу, яку можна вважати однозначно достовірної та прийнятої всіма сторонами без винятку, це тільки те, що Boeing MH17 був збитий, а все його пасажири та члени екіпажу загинули.

На жаль, всі інші обставини катастрофи залишаються не розкритими, оскільки Об'єднана команда слідчих (Joint Investigation Team - Австралія, Бельгія, Малайзія, Нідерланди і Україна), створена 7 серпня 2014 року, замість реального і ефективного розслідування майже п'ять років займається його примітивної цинічною імітацією .

Так як застосування ракети ЗРК «Бук» для ураження Boeing МН17 вважається повністю доведеним, розслідування цієї частини катастрофи літака завершено, а JIT в даний час займається виключно пошуком осіб, які брали участь в організації пуску ракети.

Всі матеріали, що послужили доказом поразки Boeing МН17 ракетою ЗРК «Бук» повинні бути повністю розсекречені. Ніщо не заважає передати матеріали розслідування катастрофи для розгляду судом, не чекаючи завершення пошуку конкретних осіб, причетних до краху Boeing МН17, оскільки при таких темпах розслідування цей пошук може тривати ще не один рік. Суд в будь-якому випадку, навіть після повного завершення розслідування катастрофи, почне свої судові засідання з дослідження доказів, представлених в остаточному звіті DSB і матеріалах розслідування JIT про те, що Boeing МН17 був збитий ракетою ЗРК «Бук», що теж займе не один рік.

До того ж судове дослідження матеріалів краху, які доводять застосування ЗРК «Бук» для ураження Boeing МН17, жодним чином не зашкодить і не завадить JIT і далі займатися пошуком конкретних осіб, причетних до краху літака із застосуванням ЗРК «Бук». Якщо тільки суд не визнає цей спосіб поразки Boeing МН17 недоведеним, чого, JIT і DSB, по всій видимості, і побоюються.

Але з передачею вже розслідуваних матеріалів для судового діловодства ніхто не поспішає, хоча ще 20 вересня 2017 року під час 72-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН в Нью-Йорку міністри закордонних справ входять до JIT країн демонстративно підписали меморандум про те, що матеріали розслідування катастрофи Boeing МН17 будуть розглядатися в нідерландському суді.

Однак замість судового дотепер триває практично базарна суперечка JIT з російською стороною, засноване на взаємних звинуваченнях в небажанні вести реальне розслідування.

Втім ця нехитра методика затягування розслідування за відсутності реальних доказів не нова, і з цього приводу раніше вже повідомлялося, що в умовах взаємного сперечання розслідування JIT може тривати до нескінченності, оскільки російська сторона буде акцентувати увагу на значному обсязі переданої JIT інформації та ігноруванні наданих РФ матеріалів , а представники JIT - на тому, що Росія або зовсім ігнорує запити JIT, або ще не на всі запити JIT відповіла, що, як відбувалося раніше, так происход ит і зараз.

Це підтверджують останні тристоронні переговори між Нідерландами, Австралією і Росією в березні цього року, по завершенні яких сторони домовилися не давати публічні коментарі.

Поки очевидно, що питання ефективності розслідування катастрофи Boeing МН17 знаходиться більше в політичній, ніж в юридичній або технології, і тому без рішення політичної складової на закінчення розслідування розраховувати не доводиться.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: авіакатастрофа,Україна
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.