Заради другого туру всі засоби хороші

29 марта 2019, 10:42
Владелец страницы
журналіст
0
60
Заради другого туру всі засоби хороші

Забутий усіма «Закон про державну мову», який став причиною конфлікту між Україною та її найближчими сусідами

Президентська гонка, в якій команда нинішнього глави держави всіма силами намагається збільшити його падаючі рейтинги, реанімує старі і не цілком вдалі проекти. Забутий усіма «Закон про державну мову», який став причиною конфлікту між Україною та її найближчими сусідами, чиї співгромадяни є представниками національних меншин у нашій країні.

Дана ініціатива дуже швидко «розморозила» претензії Угорщини до України. Не промовчали також Румунія, Польща і Росія. При цьому закон не несе нічого, крім міжнародних конфліктів і внутрішніх ризиків, що полягають у зайвій антагонізації суспільства, що грає на руку чинному президенту.

Ось і зараз, виборча кампанія диктує учасникам гонки свої правила. Слід зауважити, що нинішня влада України в надії набити собі додаткові відсотки, а точніше «відбити» втрачені рейтинги, створює проблеми здатні бути актуальними навіть в довгостроковій перспективі і на вирішення яких дипломатам/законодавцям/лобістам доведеться витратити багато часу.

Прийняття такого закону без консультацій з нашими західними сусідами може стати справжньою проблемою для відносин України з Угорщиною та Румунією. Воно ускладнить переговори, підірве всі попередні обговорення, і може викликати чергову бурю емоцій в Бухаресті і Будапешті, що негативно позначиться на наших позиціях в Європі. Створити на рівному місці проблему для держави заради зайвих голосів на виборах надто заманливо, щоб цим не скористатися.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: українська мова,Україна,вибори
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.