Мій Президент–Порошенко–моя стабільність!

25 февраля 2019, 12:15
0
104

Представники Головного управління морально-психологічного забезпечення ГШ ЗСУ роз'яснюють бійцям, як їм та їх рідним «правильно» голосувати.

Від волонтерів, які повернулися із зони ООС стало відомо про проведену піар-акцію в бригадах ЗСУ. При цьому відкрито говорити про те, що відбувається на «передку» вони бояться, пояснюють: «Собі дорожче! Потрапиш в чорний список командування ООС і твоя акредитація буде анульована, доступ в райони розташування військ закриють".

По-братськи, за чаркою чаю, нам все-таки розповіли, що під гаслом «Мій Президент–Порошенко–моя стабільність!» представники Головного управління морально-психологічного забезпечення ГШ ЗСУ роз'яснюють бійцям, як їм та їх рідним «правильно» голосувати. При цьому агітатори фактично у відкриту заявляють: «Голосуй за Пороха або забудь за бойові».

Апофеозом є збір підписів під зобов'язанням зробити правильний вибір. Якщо ти за Порошенка став у бюлетені навпроти його прізвища "плюсик", проти - "мінус".

Бійцям так задурили голову, що вони не можуть зрозуміти, чого ж хоче від них чинний президент "холодного миру" або готовності воювати. Одне зрозуміло бійців, які захищають інтереси України, намагаються позбавити права вільного вибору, яке ми відстояли на Майдані в 2014-му.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.