Угорщина не зможе перешкодити євроатлантичній інтеграції України

9 августа 2018, 10:49
0
6
Угорщина не зможе перешкодити євроатлантичній інтеграції України

Угорщина не може заблокувати процес наближення України до членства в НАТО.

Угорщина не може заблокувати процес наближення України до членства в НАТО. Адже комісія Україна – НАТО – це не євроатлантична інтеграція України. Це інструмент.  Євроатлантична інтеграція сьогодні - це реалізація річної національної програми, яка планувалася і була створена у 2008-2009 роках на заміну ПДЧ, а ця програма по суті своїй і є ПДЧ. Також є реалізація Стратегічного оборонного бюлетеня.

Характерно, що Альянс знайшов можливість провести засідання за участю президента України і глав держав і урядів НАТО, незважаючи на опозицію Угорщини, що свідчить про те, що під час формального нейтралітету НАТО Альянс не дозволить Угорщині поставити співпрацю із ключовим партнером під загрозу в угоду двостроннім питанням.

Брюссельський саміт НАТО підтвердив політику відкритих дверей і рішення Бухарестського саміту Альянсу 2008 року. Для України ці речі є принциповими. НАТО погодилося розглянути прохання України приєднатися до Ініціативи парнерства з взаємосумісності. Згода розглянути таке прохання відкриває можливості або отримати участь в цій ініціативі, або обміняти відмову від цього прохання на щось практичніше.

Важливо, що НАТО продовжує і далі підтримувати Україну в протистоянні із РФ, не визнаючи факту окупації Криму і закликаючи РФ виконати Мінські домовленості, наголошуючи на відповідальності Москви за їхню імплементацію.

Формат практичної співпраці України із НАТО дає можливість нам і далі підтягувати наш сектор безпеки і оборони до членства через Річну національну програму (РНП) і Стратегічний оборонний бюлетень (СОБ). Тому наше парнерство не у форматі назавжди, а трамплін до чогось більшого.  Адже в України немає альтернативи як євроатлантична інтеграція.  

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Україна,Угорщина
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.