Польща проти антиукраїнських провокацій

26 июня 2018, 16:20
0
24
 Польща проти антиукраїнських провокацій

Громадянина Польщі засудили до 6 місяців обмеження волі через те, що він наклеїв стікер «УПА-українські вбивці» на авто українців.

Громадянина Польщі засудили до 6 місяців обмеження волі через те, що він наклеїв стікер «УПА-українські вбивці» на авто українців. За твердженням суду, заява чоловіка про те, що його акція «була освітньо-історичною» є недостовірною.

 Суд в Ольштині (місто на півночі Польщі) присудив громадянинові Польщі півроку обмеження волі за зневагу до двох громадян України через їхню національність.

Засуджений отримав вирок за те, що приклеїв на авто українців наліпки з перекресленим зображенням Степана Бандери та написом «УПА - українські вбивці».

Районна прокуратура звинуватила чоловіка у тому, що він у жовтні 2016 року публічно підбурював до нетерпимості проти осіб української національності та висловлював неповагу стосовно двох громадян України з приводу їхньої національної приналежності.

Засуджений клеїв стікери на автівку та неподалік місця проживання українського подружжя, яке протягом декількох років працює та живе в Ольштині. Чотири подібні наліпки під час обшуку помешкання засудженого знайшла поліція.

За твердженням суду, заява чоловіка про те, що його акція «була освітньо-історичною» є недостовірною.

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Украина,Польша
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.