Поки всі розмовляють, СБУ працює...

20 июня 2018, 11:22
0
253
Поки всі розмовляють, СБУ працює...

---

Не можу збагнути, чому деякі політики так наполегливо намагаються зруйнувати Службу безпеки України?
Майже на кожному кроці ми чуємо, що співробітники нічого не роблять, що СБУ потрібно реформувати (знищити) — бо, Служба безпеки виконує якісь не притаманні для неї функції.
Шановні, притаманні чи не притаманні функції — це взагалі не коректна постановка питання, оскільки функціональність будь-якого органу визначає законодавства.
На сьогодні законодавці встановили, що СБУ — державний правоохоронний орган спеціального призначення, який забезпечує державну безпеку
України. Закон про Службу безпеки України визначає також й функції, які повинен виконувати цей правоохоронний орган.
Можливо, деяким політикам просто не подобається, що в країні ще залишається дієвий орган, який дійсно займається справою боротьби з корупцією, а не існує тільки в папірцях...
Наприклад, декілька днів тому співробітники СБУ спільно з прокуратурою викрили механізм систематичного отримання хабарів працівниками Міжнародного автомобільного пропускного пункту «Порубне» Чернівецької митниці.
Оперативники спецслужби задокументували чотири епізоди отримання митниками неправомірної вигоди на більше ніж п’ятдесят тисяч гривень. Правоохоронцями встановлено, що посадовці митниці вимагали від громадян гроші за безперешкодне переміщення через державний кордон товарів без належного митного оформлення. Співробітники відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБУ в Чернівецькій області затримали в.о. начальника відділу митного оформлення пропускного пункту «Порубне» під час отримання чергового хабара у розмірі п’ятсот євро. За результатами проведення невідкладних слідчих дій на робочих місцях інших працівників контролюючих органів на кордоні правоохоронці виявили та вилучили чималі суми у гривнях та іноземній валюті. Затриманому в.о. начальника відділу митного оформлення оголошено про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України та обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. На данний момент тривають слідчо-оперативні дії для притягнення до відповідальності інших посадових осіб, причетних до протиправних дій.
От поки всі балакають, чи потрібна нам СБУ у тому складі, як вона існує зараз, співробітника “К” чесно виконують покладені на них обв'язки...
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: СБУ,реформы,правоохоронні органи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.