Чергові успіхи української спецслужби

20 июня 2018, 11:04
0
29
Чергові успіхи української спецслужби

Cпівробітники СБ України викрили міжнародну платіжну систему на співпраці зі санкційною російською компанією

19 червня на сайті СБУ з'явилася інформація відносно того, що співробітники Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБ України викрили міжнародну платіжну систему на співпраці зі санкційною російською компанією.
Необхідно відзначити, що Служба на постійній основі проводить системну роботу із моніторингу ефективності застосованих персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), передбачених Рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 02.05.2018 “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”, введеного в дію Указом Президента України від 14.05.2018 № 126/2018.
Таким чином, співробітники встановили, що одна із заборонених в Україні російських платіжних систем для уникнення дії застосованих до неї обмежень використовує для переказу коштів в Україну можливості партнера – міжнародної платіжної системи “TYME”. Впровадження платіжними системами цього протиправного механізму підтверджено відповідними документальними матеріалами.
СБУ поінформувала Національний банк України про ризики виникнення загроз національній безпеці у зв’язку з такою діяльністю. Тож на підставі матеріалів Служби державний регулятор прийняв рішення про скасування реєстрації міжнародної платіжної системи “TYME”. І наразі вказана міжнародна платіжна система припинила свою взаємодію із платіжними системами країни-агресора.
Так тримати! І не зупинятися на досягнутому! 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: СБУ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.