Микола Дмитрук був помічений на форумі Юлії Тимошенко

20 июня 2018, 08:46
0
25
Микола Дмитрук  був помічений  на форумі Юлії Тимошенко
Фото в соцмережі facebook опублікував Олег Зайченко. Микола Дмитрук на фото праворуч

Микола Дмитрук, засвітився на форумі Юлії Тимошенко, який нещодавно відбувся у столиці України. Нагадаємо, на цьому заході лідерка ВО «Батьківщина» намагалася розповісти українцям про «Новий курс».

Плітки про те, що екс-регіонал, нардеп від ПР, що голосував за закони 16 січня Микола Дмитрук зібрався  до парламенту  по округу №184 від ВО Батькіщина, перестають бути плітками.

Микола Дмитрук, засвітився на форумі Юлії Тимошенко, який нещодавно відбувся у столиці України. Нагадаємо, на цьому заході  лідерка ВО «Батьківщина» намагалася  розповісти українцям про «Новий курс».

 

За інформацією ЗМІ нещодавно відбулася спільна поїздка голови Херсонської обласної організації партії нардепа Юрія Одарченка та Миколи Дмитрука до Юлії Тимошенко, яка і благословила прийом в команду одіозного екс-нардепа.

Також з’явилася інформація, що кандидат в кандидати почав зачищати структуру і вже вирішується питання по заміні керівника районної ячейки у Бериславі. На його місце  йде людина яка у 2012 працювала разом з кандидатом в кандидати на ПР

Реакція соцмереж на інформацію про те, що Новий курс Юлія Тимошенко буде прокладати разом з екс-регіоналами:

Префарбувався з "брехоналів" в ще одіознішого бютівця. Цікаво, у що йому обійшлося включення його в виборчий список від БЮТ? Ще раз нагадую: це ворог України. Будучи депутатом ВРУ попереднього скликання він, в числі таких же зрадників як і сам, 136 депутатів ВРУ, звернувся до депутатів польського сейму з листом-вимогою визнати події на Волині 1943 року винищенням( геноцидом) поляків!

 

 

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.