Об’єктивні журналісти чи цепні пси?

8 июня 2018, 12:11
0
72
Об’єктивні журналісти чи цепні пси?

Чому наші щирі, добрі, розумні, гарні українці не розуміють, як зберегти цілісність держави, єдність народу, доброту в серці і любов до неньки-України!

Нам подобаються викриваючі репортажі, журналістські розслідування, ми думаємо, що вони об’єктивні відображають реальну картину про хабарників, взяточників, політиків які наживаються за рахунок простого люду (у простого люду за душею нічого немає, але всі успішні та багаті на них нажилися) використовуючи своє службове становище, віримо в обіцянки одних і люто ненавидимо інших (за яких ще недавно голосували)...

Але при цьому забуваємо що кожен депутат, посадова особа, політик, а   кожна політична сила має своїх провокаторів - цепних псів з числа журналістів.

Не хочу ображати всіх, ні в якому разі не можна всіх під одну гребінку. У одних є совість, моральні принципи, етика, виховання тощо, а інші вважають, що з такими якостями журналістом бути не можна. У кожного своя правда...


Такі цепні пси — це досить добре підготовлені провокатори. Які мають свою аудиторію. Ретранслюючи популізм, активно провокуючи владу на силові дії, прикриваючись волонтерами, ветеранами, добровольцями, котрі, в силу постійного зомбування лютим популізмом, маніпуляціями, відвертою брехнею, не здатні прораховувати ситуації, і не бачать абсолютну пагубність власних дій.

Вони з кожним днем “вбивають” в голови своїх прихильників, що «головний ворог не у Москві, а у Києві», і що «терористичні війська у ОРДЛО знаходяться не через підтримку збоку армії РФ, та техніки РФ, а через контрабанду, бізнес олігархів». Тобто, у таких людей цілком і повністю відключене розуміння реальної ситуації, і створена картина внутрішнього конфлікту, де відсутній Кремль, як агресор.

І будь яка спроба пояснити зазомбованим провокаторами українцям, що їх зараз використовують для руйнування країни, призводять виключно до різкої агресії останніх.

Ціль провокаторів, які сьогодні представляють політичні сили: максимально розкачати будь-які зіткнення між зазомбованими маніпуляціями українцями, та владою, через соцмережі, та підконтрольні ЗМІ, щоб за допомогою маніпуляцій щодо даних зіткнень спробувати підняти внутрішній бунт в Україні. А тим часом, кожна політична сила сподівається прийти до влади через створену кризу.

І такою ситуацією неодмінно скористається агресор, а Захід погодиться, що легше домовитись з Росією, чим з палаючою внутрішніми протиріччями Україною.

А в Україні є багато охочих (за відповідну винагороду) підтримувати полум’я таких внутрішніх протиріч.

Наприклад є чудова дівчина “студентка, комсомолка, спортсменка и просто красавица” журналістка Мотрунич Маряну.

Останні три роки проводить журналістські розслідування щодо корупції в проекті “Наші гроші з Денисом Бігусом”, що входить до групи проектів “Bihus.info”. Також, за інформацією з соціальної мережі “Linkedin” працює на “24 каналі”, де щопонеділка виходить новий випуск “Наші гроші”.

Активістка Київської міської організації ВМГО Молодіжний Європейський Рух. Брала участь у журналістських проектах політичної партії Демократичний альянс.

З однієї сторони гарне і правильне діло робить, цікаві розслідування, актуальні теми, але на чию користь...

Так, 20 листопада 2017 року Мар'яна Мотрунич отримала головну нагороду на міжнародному конкурсі “Young Journalist Award” у Лондоні. Матеріали, з якими журналіст виграла на конкурсі стосувались корупції в МВС, непрозорого фінансування політичних партій і незаконного впровадження формули Роттердам+.

Отже, журналістський потенціал у Мар'яни є, але питання в іншому вона об’єктивний журналіст чи цепний пес? Хто замовляє та проплачує її розслідування? І яку зомбо-аудиторію вона вже встигла зібрати на користь агресора?

Зокрема, пана Авакова, як зацікавленого можна викреслювати. Осінь 2017 року скандал з ЮВ — Тимошенко викреслюємо... Ще кілька політичних “важкоатлетів” також можна викреслити — у них інші провокатори. Невже команда журналістських розслідувань “Bihus.info” одиночка, чи вони окрема сила, яка хотіла все робити, як найкраще (думаю для України та її людей), а вийшло, нажаль, як у цепних псів-провокаторів.

Чому наші щирі, добрі, розумні, гарні українці не розуміють, як зберегти цілісність держави, єдність народу, доброту в серці і любов до неньки-України!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Украина,Юлия Тимошенко,агрессия,Журналисты,политики,Аваков
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.