Прізвище якесь ну зовсім не президентське...

6 июня 2018, 11:31
0
17
Прізвище якесь ну зовсім не президентське...

Лідер «Справедливості» Валентин Наливайченко повідомив, що він особисто та рух, який він очолює, братимуть участь в президентських та парламентських виборах в 2019 році.

Яка ціль у Валентина Наливайченка? Розколоти Україну? Чому людина, яка двічі очолювала СБУ прагне стати Президентом?

Якби пан Наливайченко був, як то кажуть "хазяїном слова та діла" до СБУ ставилися б з повагою, співробітники були б забезпечені житлом, соціальним захистом та мали б гідне грошове забезпечення, а саме головне професійні кадри. Більшість професіоналів попала під люстрацію, а В.Наливайченко чомусь - НІ. Як людина, яка за всіма параметрами підпадає під люстрацію може бути президентом, не зрозуміло.

А якщо не втрачати почуття гумору, то в одному з коментарів нещодавно прочитав, що прізвище якесь ну зовсім не президентське...


Але тим не менш в інтерв’ю газеті «День», Наливайченко заявив:

«Я і команда руху «Справедливість» ухвалили рішення про те, що ми йдемо на вибори окремо, - каже Валентин Наливайченко. - Наша політична пропозиція на президентських і парламентських виборах – оновити державу і звільнити окуповані території. З ким? З тими, хто проявив свою позицію. З професіоналами, волонтерами, медиками, ветеранами війни, патріотами, які ніколи не зраджували Україну і не зрадять у владі. У мене є особисте рішення – я йду на президентські вибори, а також з командою «Справедливості» - на парламентські вибори. Зараз потрібно чесно сказати людям, що наразі всі сили з демократичної опозиції рухаються окремо. Якщо і об’єднуватись, то я прибічник того, щоб це відбувалося навколо спільної платформи. Для країни потрібно мати план дій».

Цікаво, який план дій має пан Наливайченко...російський, американський чи ми ще багато чого про нього не знаємо.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: президент,план,Наливайченко,Україна,вибори
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.