Польщу окупували російські шпигуни

26 мая 2018, 10:46
0
28
Польщу окупували російські шпигуни

Ситуація з російськими шпигунами в Польщі в черговий раз засвідчує, що у наших країн є спільні інтереси, зокрема в сфері об'єднання зусиль в боротьбі з російською експансією

 У Польщі прикордонна служба затримала громадянку Росії та Кіпру, яка працювала на російські спецслужби і якій був заборонений в'їзд до Польщі. Зазначається, що Анастасія З. підтримувала проросійські кола в Польщі і передавала директиви російських спецслужб. З матеріалів Агентства внутрішньої безпеки слідує, що затримана агентка була в групі з п'яти осіб, які просували пріоритетні цілі російської інформаційної війни проти Польщі. Росіянка вела, на замовлення урядових агентів РФ, діяльність з консолідації проросійських організацій у Польщі, пропагувала заперечення і спростування польської історичної політики.

Таким чином, ситуація з активізацією діяльності російських спецслужб в Польщі продовжує загострюватись. Нагадаємо, напередодні польські спецслужби затримали громадянку Росії Катерину С., яку підозрюють у веденні підривної діяльності проти республіки. Віце-прем'єр Польщі Ярослав Говін зазначив, що Росія проводить у Польщі широкомасштабну оперативну діяльність але Польща не є беззахисною в боротьбі проти російських шпигунів. «Коли вже відомо, що російська сторона намагалася впливати на результат виборів у таких країнах, як США і Франція, то в нас немає ніяких ілюзій, що російська розвідка проводить оперативну роботу на території Центрально-Східної Європи, зокрема в Польщі. Нинішні події підтверджують, що наші служби тримають палець на пульсі. Польська держава не є і не буде в цій справі беззахисною», - заявив віце-прем'єр.

Ситуація з російськими шпигунами в Польщі в черговий раз засвідчує, що у наших країн крім непорозуміння з історичних питань є спільні інтереси, зокрема в сфері об'єднання зусиль в боротьбі з російською експансією.

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Украина,Польша,российские шпионы
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.