Наливайченко мріє про крісло президента

24 мая 2018, 12:03
0
28
Наливайченко мріє про крісло президента

казку про голого короля всі знають, а правду про кандидата в президенти - брехунця?


У кого все буде добре? У того, в кого все гаразд і при Ющенко, і при Януковичі було...

Про чергову брехню Наливайченка цікаво написав блогер Сергій Іванов. 

Слухаю інтерв’ю екс-голови СБУ Валентина Наливайченка телеканалу ZIK. «Наказ не штурмувати Луганське СБУ надійшов від Олександра Турчинова. Штурм був повністю підготовлений. П’ять діб українські спецпризначенці чекали команди», – каже пан Валентин, і я відразу згадую зиму 2015-го.

Ми сидимо у його кабінеті на Володимирській, говоримо про події на Донбасі. На моє запитання, чому за наявності всіх ресурсів і підтримки частини місцевих еліт він не віддав команду на зачистку луганського СБУ, пан Наливайченко, який тоді особисто приїхав до Луганська з «Альфою», відповідає, що зробити це було неможливо.

Говорить про незручне розташування будівлі СБУ серед житлового масиву (насправді ні), про велику кількість цивільних у захопленому управлінні, про православних фундаменталістів з «поясами шахідів» і про інші фактори, які унеможливили проведення штурму. Якби «Альфа» почала зачистку, було б багато жертв – головний аргумент.

Нещодавно майже така сама версія прозвучала з вуст пана Валентина в ефірі програми «Право на владу».

І ось сьогодні виявляється, що насправді спепризначенці, діями яких він керував на місці, сиділи на дупі і чекали команди не від Голови СБУ, якому вони підпорядковані безпосередньо, а від головнокомандуючого, розумієте?

Пане Валентине, в мене одне запитання. Коли ви збрехали – тоді чи зараз?

А в мене питання: на посаді Президента ви також будете брехати?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Украина,Выборы Президента Украины,президент,Львів,Наливайченко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.