Чеський олігарх Бакала — як основна загроза України

16 апреля 2018, 23:19
Свободный корреспондент
0
91
Чеський олігарх Бакала — як основна загроза України

Гранти пiд соусом

З усіх небезпек, котрі стоять перед Україною – війна на Донбасі, анексія Криму, внутрішня та зовнішня дестабілізація, — зовнішня загроза, котру створює РФ щодо України розглядається як найбільш важлива. Але в сучасних умовах треба приділити увагу не тільки Російському агресору, а й нашим західним сусідам, з котрими в останній час загострюється міждержавні відносини, і така ситуація може призвести до втрати державної незалежності у всій країні.

Ми вирішили більш детально розібратися в цих питаннях. Неофіційно Росія давно веде роботу з угорцями по підтримці сепаратистських рухів в Західній Україні. Але те, що нам вдалося дізнатися під час розслідування, просто вражає.

Вітер віє від представників злочинного угрупування Семена Могилевича, в котру входять як українські олігархи Дмитро Фірташ, Сергій Льовочкін, Валерій Хорошковський так і Європейські олігархи, на кшталт чеського Зденека Бакала, котрі діють за підтримки Джорджа Сороса, але лобіюють лише власні інтереси та заробляють величезні капітали використовуючи Сороса.


Зденек Бакала – чеський опозиційний олігарх, котрий знаходиться в дружніх стосунках з відомим філантропом сучасності Джорджем Соросом, входить до транснаціональної кооперації Семена Могилевича, та має бізнес в енергетичній сфері, а саме вугільні шахти та газопостачання в Чехії, Угорщині, Польщі. Близькі стосунки та спільні бізнес інтереси з опальним олігархом Дмитром Фірташем, активи котрого на Україні послаблюються із за конфлікту з Президентом України Петром Порошенко. На сьогоднішній час Дмитро Фірташ почав посилювати свої позиції на міжнародному напрямку. Зокрема, постачання російського газу в Україну, він проводить з трьох Європейських напрямків, а саме: Угорщина, Чехія, Польща.
Давно не секрет, що Закарпатська русинка,

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Дмитрий Фирташ,Борис Ложкин,Милош Земан,Петр Порошенко,Семен Могилевич,Сергей Левочкин,Игорь Кононенко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.