Словаччина підтримала Україну

16 апреля 2018, 09:39
0
11

Добра новина від нашого сусіда свідчить, що Словаччина не стоїть відсторонь від подій в Україні та своїми заявами підкреслює свою підтримку в її протидії російському агресору

Словаччина не визнає вибори президента РФ в окупованому Криму. Про це йдеться у «Заяві групи дружби Національної ради Словацької Республіки з Україною у зв'язку із виборами президента РФ на окупованій території України в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь». «Україна є нашим сусідом, і збереження її суверенітету та територіальної цілісності належить до головних національних інтересів Словацької Республіки. Словаччина зберігає свою позицію, яка ґрунтується на засудженні анексії Криму та дестабілізації Донбасу», - йдеться у заяві.

Словаччина хоче повного виконання Мінських угод, які є умовою для перегляду санкцій проти Росії.

«Ми також підтримуємо наближення України до ЄС, яке ми бачимо як шлях до стабілізації на сході від наших кордонів. Ми визнаємо європейські прагнення Києва та його зусилля щодо політичної асоціації та економічної інтеграції з ЄС», - уточнили у групі дружби Національної ради Словацької Республіки.

 Добра новина від нашого сусіда свідчить, що Словаччина не стоїть відсторонь від подій в Україні та своїми заявами підкреслює свою підтримку в її протидії російському агресору.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Словакия,Україна,Крим,Словаччина
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.