Польща допомагає Україні в вирішенні конфлікту на Донбасі

13 апреля 2018, 09:25
0
44

Влада Польщі має намір допомогти у вирішення конфлікту на сході України й змусити Росію поважати міжнародного права.

Влада Польщі має намір допомогти у вирішення конфлікту на сході України й змусити Росію поважати міжнародного права.

Зокрема, міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович повідомив, що Польща й надалі буде працювати у напрямку завершення російсько-української війни.

"Ми є другим за кількістю учасником серед держав Євросоюзу в СММ ОБСЄ в Україні. 41 поляк працює передусім на Донбасі й щодня займається стабілізацією ситуації на фронті. Ми маємо намір продовжувати діяльність і хочемо збільшувати нашу присутність у місії. Вважаємо, що створення миротворчої місії в Україні, за згодою влади цієї країни, допоможе встановити мир і територіальну цілісність України", - наголосив міністр закордонних справ Польщі.

Прозвучало й про дещо зіпсуті польсько-українські відносини, налагодження яких, на думку міністра, має бути в пріоритетах.

"Стратегічна політика щодо Сходу не змінилась. Польща й Україна - дуже близькі сусіди, попри розбіжності, що існують між нами стосовно історичної пам'яті та інтерпретації болісних подій періоду ІІ світової війни, зокрема Волинської трагедії. Для нас важлива історична правда, але одночасно хочемо співпрацювати. Прагнемо до якнайшвидшого розв'язання гострої проблеми", - говорить Чапутович.

Таким чином, офіційна Варшава запевнила в підтримці України. Нагадаємо, нещодавно президент Ради Європи Дональд Туск говорив, що Польща мусить бути опікуном інтересів України. Він вважає, що в ЄС має бути єдність у питанні України й протистоянні російської агресії.

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Украина,Польша,Украина-Россия
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.