Для чого Наливайченку агентство захисту персональних даних?

11 апреля 2018, 11:20
0
43
Для чого Наливайченку агентство захисту персональних даних?

...ті, хто володіють цією інформацією мають суттєву перевагу перед конкурентами.

Валентин Наливайченко продовжує дивувати суспільство своїми новаторськими ідеями. На цей раз лідер Руху “Справедливість” в ефірі програми “Доброго ранку, країна” на телеканалі UA Перший заявив, що  настав час створити реальне і дієве агентство із захисту персональних даних українців. За словами В.Наливайченка, така інституція мала б   накопичувати, зберігати і, начебто, захищати персональні дані українців. Для чого це потрібно? Наливайченко пояснює — для використання в економіці, сільському господарстві, сфері соціального захисту, житлово-комунального господарства...

Дивно, що цілком забутий суспільством екс-глава СБУ часів Януковича почав просувати в інформаційний простір саме ідею акумулювання в одному місці  персональних даних українців. Але, насправді тут немає нічого незвичайного, Наливайченко добре пам'ятає зміст знаменитої фрази Ротшильда “хто володіє інформацією, той володіє миром”.

В умовах фактичного початку виборчих перегонів, персональна інформація про потенційних виборців, в т.ч. їх соціальне та матеріальне становище, місце працевлаштування та мешкання мають виключне значення для ведення передвиборчої кампанії. І ті, хто володіють цією інформацією мають суттєву перевагу перед конкурентами. Цікаво, що коли Наливайченко був при владі, він навіть не порушував ці питання, мабуть вистачало власних ресурсів. А тепер, усунутий від можливостей спецслужби по збиранню інформації, ті хто стоять за Наливайченко вишукують всі можливості по отриманню контролю над громадянами України. Більш того, Наливайченко запропонував запровадити систему біометричного моніторингу у громадських місцях та електронні сервіси...

Не має сумнівів, що пропонуючи створити таке агентство із залученням провідних сучасних українських IT компаній, Наливайченко та Ко добре знають, які саме компанії маються на увазі і з ким вони будуть ділиться отриманою інформацією. І, тому, нас не повинна заспокоювати демагогічна риторика Наливайченко про необхідність «законодавчо посилити відповідальність за незаконне використання персональних даних наших громадян» та посилання на досвід Естонії.

Будьте обережні, примари минулого знову рвуться до влади!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Украина,власть,компании,СБУ,Наливайченко,персональные данные
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.