Польща-Україна — спільні проблеми протидії російським шпигунам

2 апреля 2018, 15:35
0
56

У українців та поляків спільний ворог і не на часі загострювати питання історичного минулого.

Інформація про те, що Служба безпеки Польщі затримала підозрюваного в шпигунстві на користь російської сторони підірвало польський інформаційний простір. Підозрюваний на ім’я Марек (його прізвище не розкривається) працював у державній структурі та передавав російським спецслужбам по дипломатичним каналам інформацію щодо проектів інвестицій, які важливі для нацбезпеки. Підозрюваний мав доступ до матеріалів про польську енергетичну інфраструктуру та проектам зі зниження залежності держави від російських постачань газу.Суд вже дав санкцію на арешт Марека на три місяці.Офіційного коментаря від російської сторони поки немає.

Як бачимо у українців та поляків спільний ворог і не на часі загострювати питання істричного минулого. Напам'ятаємо, 20 грудня 2017р. працівники СБУ затримали заступника керівника протоколу прем’єр-міністра України Станіслава Єжова, який звинувачується у шпигунстві на  користь РФ. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Польша,Росія,Україна,російський шпигун
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.