Наливайченко, політика, самогубець

2 апреля 2018, 14:30
0
40
Наливайченко, політика, самогубець

Що маємо

Старі інтригани грають життям молодих хлопців. Хто такий Наливай - раніше не знав ніхто. Оскільки працював він у спецслужбі і шуму не робив. Однак, не вийшло там, і подався він у політику.


Нову політичну ланку в місцевій політиці зайняв  СБУшник у минулому Наливайченко. Не зважаючи на всі проблемні питання у біографії до того, він створив політичну партію "Справедливість", і залучив туди всіх своїх поплічників.


Так, пан Вовк, що був Замом Голови у часи Наливайченка, сьогодні виступає і дає інтерв'ю в інтересах "Справедливості" Наливайченка. Звичайно, як і всі опозиційні сили, Справедливість намагається підіймати гучні теми українського сьогодення. Але тепер пан Вовк разом з Наливайченко вирішили зіграти на своєму минулому. Вони намагаються оперувати досвідом роботи в органах, поширюючи свої особисті суб'єктивні бачення. Звичайно, це все розраховано суто на поширення інформації про Справедливість.


На цих вихідних - нова новина. Самогубство Вовчка Олега. Він також співпрацював з Наливайченко на високих рівнях. Він також з СБУ. І його самогубство викликало багато питань і про Наливайченка. Говорять про те, що Вовк і Наливайченко втягли у свої кримінальні справи молодого хлопця. Що й призвело до самогубства.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.