Балога разом з Опозиційним Блоком?

29 марта 2018, 18:56
0
61
Балога разом з Опозиційним Блоком?
Балога обіймається з Новінським (Фото LB.UA)

Балога піде на вибори разом з Опозиційним Блоком, таку тактику можна спостерігати останнім часом в ході голосування!

Балога піде на вибори разом з Опозиційним Блоком

За останні півроку можна побачити всебільшу активність нардепа Віктора Балоги, особливо його месседжі йдуть відкрито проти Порошенка, з яким він очевидно не домовився про Закарпатську область.

За цей період всечастіше можна побачити Віктора Бологу в гостях на  проплачених заздалегіть ефірах в 112 канал, News One, Zik, Радіо Свобода і тд. На свіх з ефірів він говорить проти Порошенка та його оточення мовляв що в нього є антикризовий план.

Минулого тижня пройшло в Раді голосування про Затримання Надії Савченко та її арешт та обрання запобіжного заходу. В ході голосування Балога «утримався», також його колеги з опоблоку проголосували «проти»! 

Зокрема Новінський, який є близьким до Балоги очевидно про щось домовився з Балогою. Для Віктора Балоги такий план є вигідним тому, що при наступних вибрах потрібно буде представляти велику політичну силу, а «Єдиний Центр» Віктора Балоги політичний труп рейтинг якого 0,001 %. 

Не виключення, що Віктор Балога домовився з Медведчуком про спільну працю проти Порошенко. Нещодавно Балога досить позитивно відгукнувся про кума Путіна, мовляв Медведчук - розумний хлопець! "Розумний хлопець, однозначно. Більше того, він у велику політику завдяки Балозі потрапив, бо, коли йшов на вибори, звернувся по допомогу... Він балотувався по моєму округу так само, як і Григорій Суркіс. Я тоді пішов на вибори мера. Ну, прийшли, попросили: мовляв, ми біля Кравчука (перший президент України Леонід Кравчук. – "ГОРДОН"), потім біля Кучми (другий президент України Леонід Кучма. – "ГОРДОН")... Я поступився, узяли ми цих хлопців у закарпатці, вони багато для області намагалися робити, але потім вирішили, що вони там місцеві, а ми чужі, тому довелося поставити їх на місце", – розповів Балога.

Мабуть тепер прийшла відповісти любязністю Медведчуку! 

Таке обєднання Віктора Балоги точно нічого не принесе для Закарпаття де він контролює більшу частину бізнесу та хоче знову політичного контролю! Залишається тільки спостерігати. 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Балога,Вадим Новинский,Виктор Медведчук
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.