Вовк та семеро козлят

16 марта 2018, 15:11
0
69

Колишній СБУ-ушник часів Якименка та Януковича весь час щось коментує, показуючи свою обізнаність в самих різних сферах сьогодення, обороноздатності та діяльності вітчизняних спецслужб.

Питання чому українці не довіряють правоохоронним органам та чи справді Володимир Рубан планував терористичний акт - сколихнули суспільство, миттєво відреагували ЗМІ, перш за все телеканали. І почалось, експерти з різних боків коментують ситуацію, природно від залежності від володаря кого чи іншого ЗМІ.
Одним з таких «експертів», який курсує від одного телеканалу до іншого, переважно опозиційних є екс-керівник Головного слідчого управління СБУ Василь Вовк.
Колишній СБУ-ушник часів Якименка та Януковича весь час щось коментує, показуючи свою обізнаність в самих різних сферах сьогодення, обороноздатності та діяльності вітчизняних спецслужб. І, всюди, відзначаючи свою належність до спецслужби, Вовк постійно принижує її досягнення, звичайно, в період після його звільнення зі Служби.
Для коментування ситуації останніх подій з Рубаном, звичайно був залучений і Вовк. І почалось очікуване - у нас проблема не лише з Службою безпеки, а з усією кримінальною юстицією, всіма правоохоронними органами, ніхто не вірить у те, що сьогодні доповідають на брифінгах, прес-конференціях керівники правоохоронних органів та керівники держави. Справу Рубана Вовк однозначно виводить в політичну площину, натякаючи, що є великі сумніви щодо можливого обвинувального вироку щодо підготовки Рубаном терористичних актів.
Без сумніву, ті, хто стоять за спиною Вовка намагаються вбити в свідомість суспільства, що Рубана затримали незаконно, що сьогодні Рубан не є доказово винним у скоєнні якогось злочину.
І винний в цьому, на думку Вовка, президент, який використовує в політичних заявах матеріали кримінального провадження. І це, незважаючи на те, що на КПВВ "Майорськ" Рубана затримали за кермом фургона, у якому серед меблів була захована "мрія терориста": автомати, пістолети, міни, гранатомети, міномети, патрони, гранати... Загалом, все необхідне для того, щоб влаштувати державний переворот в якійсь невеликій острівній країні. Здобуті слідство вагомі та достатні докази, що свідчать про те, що Рубан, діючи за попередньою змовою з керівниками терористичних організацій так званої ДНР Захарченком і Тимофєєвим, а також іншими особами, спланували і здійснили конкретні дії, спрямовані на підготовку і здійснення серії терактів у центральній частині міста Києва із застосуванням зазначеної зброї і вибухових пристроїв.
Зокрема, з мінометів мали бути обстріляні будівлі Адміністрації президента, парламенту, будинки Петра Порошенка, Арсена Авакова, Олександра Турчинова, Арсенія Яценюка. За інформацією СБУ, терористи хотіли посіяти паніку в країні, після чого люди вийшли б на вулиці, а сили ЗСУ з Донбасу попрямували би до Києва, і, таким чином, Росія змогла б отримати "підтвердження" своєї старої байки про "громадянську війну" в Україні. Але Вовк вважає, що «поки немає обвинувального вироку суду про те, що хтось скоїв незаконне переміщення зброї, боєприпасів, немає обвинувального вироку про те, що дійсно готувалися теракти, говорити про це президенту  просто неприпустимо», всі сумніви трактуються на користь людини, яка підозрюється у вчиненні злочину. Кому потрібно внесення сумнівів в розслідування і кому потрібно, що саме колишній головний слідчий СБУ оприлюднював ці сумніви, питання риторичне. Але очевидно, що Вовк та сили, що за ним стоять роблять це не в інтересах України.
 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Украина,СБУ,доказательства,Рубан
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.