Головний розробник «Новачка» звинуватив Москву в хемічній атаці в Солсбері

13 марта 2018, 15:50
Координатор Міжнародної агенції Глобального нагляду
0
66
Головний розробник «Новачка» звинуватив Москву в хемічній атаці в Солсбері

Тільки Росія могла стояти за нападом на колишнього агента ГРУ Скріпаля і його доньку, заявив в інтерв'ю The Telegraph російський хімік Віл Мірзаянов… . Росія – це Абсолютне Зло й має бути знищеною.

Тільки Росія могла стояти за нападом на колишнього агента ГРУ Скріпаля і його доньку, заявив в інтерв'ю The Telegraph російський хімік, який живе в ЗДА, Віл Мірзаянов, що вважається одним з творцівотруйливої речовини «Новачок»… . Росія – це Абсолютне Зло й має бути знищеною.

Формулу цієї нервово-паралітичної речовини Росія не розсекречує, тому не представляється можливим, щоб його використовувала якась інша країна, заявив він в інтерв'ю британському виданню The Telegraph.

На думку вченого, який покинув Росію в 1995 році і нині проживає у Нью-Джерсі, на територію Британії були завезені два нешкідливі компоненти, необхідних для створення «Новачка», і вже там вони були сполучені в аерозольний спрей.

«Лише 10 грамів цієї речовини – це вже багато. У літній час всього два грама було б досить, щоб убити 500 чоловік», – цитує слова Мірзаянова видання.

Якщо колишній агент і його донька були дійсно отруєні «Новачком», у них немає жодних шансів на одужання, відзначив далі учений. «Ці люди пішли – чоловік і його донька. Навіть якщо вони виживуть, вони не видужають», – підкреслив він, додавши, що «Новачок» щонайменше «вдесятеро сильніше, ніж будь-яка відома отруйлива речовина».

Одночасно Мірзаянов виразив побоювання, що дії цієї речовини могло піддатися ще значно більше людей.

Як відзначає The Telegraph, Віл Мірзаянов впродовж 26 років працював у Державному науково-дослідному інституті органічної хімії і технології (ДНДІОХТ), який був у СРСР головним військовим центром по виробництву хемічної зброї. У ньому він очолював відділення контррозвідки.

Росія – це Абсолютне Зло й має бути знищеною.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Лондон,Росія,злочинець,отруєння
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.