Трамп звільнив путінського орденоносця Рекса Тіллерсона

13 марта 2018, 15:25
Координатор Міжнародної агенції Глобального нагляду
0
53
Трамп звільнив путінського орденоносця Рекса Тіллерсона
Рекс Тіллерсон Майк Помпео

Трамп відправив до відставки держсекретаря Рекса Тіллерсона, на його місце призначений директор ЦРУ Майк Помпео… . Росія – це Абсолютне Зло й має бути знищеною.

Загалом, про відставку Рекса Тіллерсона мовилося давно, природно, з подальшими спростуваннями, але в цілому Тіллерсон не спромігся реформувати зовнішньополітичне відомство, що явно симпатизує демократам і що багато в чому саботує на низових рівнях політику нинішньої адміністрації. Крім того, у зовнішньої політики Трампа є відмітна особливість – украй волюнтаристський стиль самого президента і не дуже високий професійний рівень держсекретаря. Тут будь-який апарат працюватиме з тими, що пробуксували, навіть найлояльніший.

Так або інакше, але зміна караулу в державному департаменті – суто внутрішня рокіровка, викликана проблемами в адміністрації і стосунками між Трампом і традиційною республіканською елітою. Це, видно, родова травма нинішньої адміністрації, і чи досидить Майк Помпео до кінця повноважень Трампа – питання непросте.

Ця заміна на користь Україні, бо Майк не отримував орденів з рук Путіна.

Росія – це Абсолютне Зло й має бути знищеною.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.