Чи вважають житомирські поляки наш край українським?

22 февраля 2018, 18:08
Владелец страницы
студент
0
79

Польські журналісти вже називають Житомир "столицею польської культури". Доволі суперечлива заява, особливо в час гострої кризи українсько-польських відносин. Чи використає Варшава культуру як зброю?

Польські журналісти вже називають Житомир "столицею польської культури". Активно проводяться пропольські заходи, активізуються їхні організації. І всі як одна - за підтримки варшавських урядовців.

У квітні 2014 року, на хвилі початку російської агресії - окупації Криму та початку збройного конфлікту на Донбасі - чутки про польську національну автономію ширилися й на Житомирщині, про це писали навіть деякі закордонні ЗМІ. На щастя, ця інформація не підтвердилася, більше того, європейці активно спростовували це. Але, мабуть, доля правди в цих чутках все-таки є.

Нещодавно я вирішив поставити цікавий експеримент.
Дописав у коментарях на сторінці Вікторії Лясковської-Щур, голови "Житомирської обласної спілки поляків", гасло "Житомир - це Україна!"
Результат прогнозований - заблокувала...
Коментарі зайві. Все навіть гірше, ніж можна собі уявити...
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Житомир,Польща,Житомирська область,Україна
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.