Наступна зупинка — Польща

13 февраля 2018, 15:00
0
70
Наступна зупинка — Польща

Якщо Саакашвілі думає, що він месія, то чи любить він трійцю?

Віра у власне месіанство у, тепер уже, пана Саакашвілі давно вийшла за рамки здорового глузду. Його гучні заяви також давненько не сприймаються серйозно з двох причин: 1 — вони шаблонні, 2 — якісь циклічні.

Концертна програма в Україні почалася із гучних обіцянок про законне повернення до Грузії, про те, що він не покине свою батьківщину на поталу “баригам” і звільнить її від корупції. Що стало з його обіцянками найкраще знають одесити, а з поверненням до Грузії — грузинські правоохоронці. Як далі відбувався спектакль імені одного актора ми уже бачили всі. Складно було тільки жанр визначити: чи то драма, чи то трагедія, інколи комедія, періодично фарс. В Дніпрі взагалі визначили “турне” Саакашвілі як бродячий цирк. (люди ще й приказка підходить: “Одне дурне поїхало в турне”).

Періодично здавалося, що в Миахйла біполярний розлад, або взагалі шиза. Дивно коли одна і та ж людина зранку кричить про необхідність негайних рішучих дій, а ввечері “морозиться” прийти на суд. Одночасно залишатися “зі своїми” в наметовому містечку та біти в ресторані чи готелі теж складнувато для здорової людини.

А тепер що? “Ваша песня хороша — начинай сначала”? Потрапив це “горець” до Польщі і відразу поспішив всіх запевнити, що не залишить Україну на поталу “баригам” і звільнить її від корупції. Ну і про Грузію звісно він пам’ятає. У мене дежавю...

Сиджу тепер переживаю за поляків. А раптом Міша і правда вважає себе месією, який виведе “бариг” з “корупції”? Нарветься зараз десь на штраф чи просто скажуть йому, що не правий і все... - концертна програма “RUCH NOWYCH SIL” гарантована.

Браття поляки!!! - не ведіться: він уже в Грузію “законно повернувся”, тепер в Україну хоче. І з цим “законно повернутися” теж цікаво... З України його повернули в Польщу (реадмісія здається). Міша кричить, що це незаконно, однак ніяких питань щодо законності його перебування в Польщі у нього не виникає... 2 людини в одній голові

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Украина,Саакашвили,Польша,экстрадиция,реадмиссия,Міхеїл Саакашвілі,Михаил Саакашвили
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.