Поляки вже не друзі?

31 января 2018, 14:03
Владелец страницы
0
2220
Поляки вже не друзі?

або чому Бандера крайній

Сусідський Сейм у першому читанні прийняв законопроект, що передбачає кримінальне покарання за висловлювання про причетність поляків до Голокосту і пропаганду так званої «бандерівської» ідеології.

Поляки давно досліджують свою історію, але нас тут передовсім має цікавити період початку – середини минулого століття. Польська кампанія по перегляду етнічної пам’яті ніщо інше як пересмикування історії, пошук спільного ворога, а як і в випадку з путінською расеєю, - це українці, зовнішній ворог… Міф Великої польщі будуватимуть за принципом руского міра?

Цей закон прямо спрямований на вирішення поляками своїх внутрішньополітичних проблем та мобілізацією електорату провладною коаліцією та націоналістичними групами. Чекаю поки ввімкнеться ще й медійна підтримка – ходять чутки, що кисєльов вже шукає собі житло в центрі Варшави…

В разі прийняття закону у варіанті першого читання  наслідки для україно-польських відносин, звісно ж, будуть негативними. Крім того багато українців будуть остерігатись поїздок до/через Польщу, як і сьогодні на расєю.

Та все ж хотілось би повернутись до історії, адже відомий факт, що хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього… але ж мало того, що не знають – перекручують!

Взяти хоча б постать Бандери - мало кому цікаво вивчати історію, краще посилатись на зомбіТб...

 А поцікавитись хоча б фактом, скільки і в який період Бандера провів в концтаборах... Хто, як і коли знищив майже всю його сім'ю і т.д. А скільки імперій, в тому числі й поляки, жадали знищення всього українського.

Тож цим законом вони скорше мобілізують не свій лохторат, а патріотичні українські сили.

І все буде добре!

 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Бандера,Польща,Україна,Кисельов
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.