СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИ І СОЦІАЛІСТИ ПРОДОВЖУЮТЬ ОБ'ЄДНУВАТИ УКРАЇНСЬКИХ ЛІВИХ

27 января 2018, 19:35
Народний депутат України, Представник ФПУ у Парламенті, очільник Комітету соцполітики, зайнятості та пенсійного забезпечення ВР
0
101

Україна по горло сита праворадикальними рухами та псевдо партіями, які останні три десятки років обіцяють обіцянки кращого життя, а направду - звичайні волоцюги

Україна по горло сита праворадикальними рухами та псевдо партіями, які останні три десятки років обіцяють обіцянки кращого життя, а направду - звичайні волоцюги, які прикриваючись різноманітними ідеологіями грабують країну та її народ.

Досвід європейських країн, які мають сьогодні найкращі економічні та соціальні показники і є найщасливішими, за дослідженнями вчених, показує, що такого рівня можна досягнути лише за умови правління євросоціалістів та соціал-демократів.
Данія, Швеція, Швейцарія, Німеччина, Франція, Норвегія, Фінляндія та десятки інших країн, про рівень життя у яких потайки мріє кожен українець - це лише результат відповідальної та самовідданої роботи соціал-демократів. Сьогодні наше покликання - не просто зайняти крісла у Верховній Раді та адміністрації Президента, а дійсно розпочати курс на перезавантаження країни, кардинальний розворот влади обличчям до народу, його потреб.

Найбільша слабкість лівих сил пере радикальними та іншими політсилами, які кличуть себе опозицією, а потім голосують разом із бандитами такі самі бандитські закони та рішення - роз'єднаність. Сьогодні вже об'єдналися всі:мафія і суди, чиновники і олігархи. Роз'єднаними залишаються тільки прості люди - які і є найбільшою силою, рушієм для змін країни.

Ми розпочали об'єднання лівих, аби спільним потужним кулаком роздавити олігархічно-мафіозну владу і почати будівництво держави з нуля. Держави людей і для людей, а не олігархів для олігархів.

Сьогодні, на з'їзді Соціал-демократичної партії (СДП) ми об'єднали зусилля для майбутньої боротьби. До лав проєвропейських лівих тепер входять СДП, Соціалістична партія України, Робітнича партія, Партія пенсіонерів, Партія Зелених, Партія "Зелена планета", очільники профспілок, ветерани ВСУ та МВС. Разом ми здатні не тільки звернути гори, але й перемогти багаторічну політичну та економічну корупцію та злочини проти українців.

Ми отримали шалену підтримку європейських євросоціалістів та соціал-демократів. Зокрема наш курс на об'єднання та зміни вже підтримали Соцінтерн та Партія Європейських соціалістів, а також лідери європейських соціалістичних та соціал-демократичних партій. Європа вірить у нашу перемогу - і це тільки черговий стимул досягнути поставленої мети.

Нехай нам доведеться пережити зміни та поневіряння на нашому шляху до перемоги, але ми залишимо нашим дітям та онукам справжню європейську, багату та сильну країну, за яку нам перед ними буде не соромно.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.