Чому саме зараз?

19 января 2018, 11:33
Владелец страницы
0
2621
Чому саме зараз?

Бо скоро вибори...

Закон про реінтеграцію, насправді, мав би називатись про деокупацію. Та як би він не називався, які б норми він не містив і які б правки до нього не вносили, є лише одне питання, що мало б висіти в повітрі - чому саме зараз? Чому неоголошена війна триває чотири роки? Чому Президент не ініціює воєнний стан? Може він не впевнений, що знайде підтримку в Парламенті? Може він вірить у дипломатію? 
Насправді існує лише одна відповідь - так зручно, поки що зручно. То навіщо був прийнятий цей закон? Відповідь теж більш ніж очевидна - скоро вибори. 
І поки технологи Банкової чаклують над ідеями другого терміну, головна з них вималювалась сама. Головним гаслом Петра Олексійовича має стати - "ми зробили, що могли". Це ж очевидно. Реформи, як змогли,  бо депутати заважали прийняти їх вчасно. Знищили сотні банків, бо має лишитись лише один. І так далі. Звісно ж у більшості провалів винна війна. І знову - це зручно.
Ніякої консолідації суспільства, лише розкол - мовні норми в законі про освіту, чого тільки варті. Звісно ж закони в нас ніхто не читає, багато хто не виконує. А для політиків це чергова порція тем для агітації за себе красивого.
Головна проблема і сьогоднішньої влади, і опозиції - відповідальність. Її нема! І бояться вони її як вогню.
Тут хочеться згадати часи мерства Леоніда Черновецького. У відповідь на критику тодішньої опозиції в Київраді, він запропонував неочікуване - очолити ряд департаментів КМДА тим же преставникам опозиції. Пам'ятаєте чим все закінчилось?
І от, проводячи паралелі сьогодні, Президент має повне моральне право "поділитись" владою. Ні не з своїм отченням, а з опозицією. Щоб кожен показав, як працюватиме на благо країни. Адже ми їх саме для цього обирали! Адже кожен з них представник народу України?
Політика, це мистецтво компромісів, що в Україні, нажаль, деформувалась в мистецтво колективної безвідповідальності. Маю надію, що в нас ще є шанс все змінити. А поки що законно обрані представники народу просто забирають наш час, - в кожного з нас вони вже вкрали 4 роки життя... А в когось, нажаль, і саме життя...
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Порошенко,реформа,Донбас,Черновецький,війна,#вибори
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.