В. Чалий. Крах та агонія

7 декабря 2017, 18:06
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
93

В. Чалий – елемент із зовнішністю капітана КГБ впав у стан всепоглинаючої агонії, яка саме й служить завданню повного руйнування відносин між США за керівництва Трампа та Україною.

Коли найближчий союзник та учень полковника КГБ Путіна – Порошенко, виконав одне із головних завдань, а саме – повне руйнування відносин між США за керівництва Трампа та Україною, залишатися у Вашингтоні так званому послу України В. Чалому втратило взагалі будь-який сенс.

В. Чалий –  член анти-української коаліції на чолі із двома союзниками – Путіним та Порошенко,  був засланий до США з виключною метою просування стратегічних цілей цієї «коаліції зла», а також підтримці анти-української коаліції вищого рівня на чолі Путіна та Обами.

Іншим ключовим завданням  члена анти-української коаліції В. Чалого  було забезпечити всіма можливими та неможливими засобами підтримку Хілларі Родмен Клінтон на її шляху до Білого Дому.

Після краху цього другого надзавдання, В. Чалий – елемент із зовнішністю капітана КГБ, а, можливо, й дійсно капітана КГБ, впав у стан всепоглинаючої агонії, яка саме й служить завданню повного руйнування відносин між США за керівництва Трампа та Україною. Що зараз й спостерігається. Кожна хвилина перебування елемента В. Чалого у Вашингтоні робить це руйнування ще катастрофічнішим.

Саме цей елемент – В. Чалий, був у витоків утворення анти-української коаліції на чолі із двома союзниками – Путіним та Порошенко у вигляді «нормандського формату». Саме цей елемент – В. Чалий, був співавтором «мінського злочину». На його совісті тридцять два російських конвої, що принесли невідомо скільки смертей до України. Саме В. Чалий наприкінці 2014 року верещав, що до Донбасу повернулося нове життя. А потім він втік до США для просування  стратегічних цілей цієї «коаліції зла».

Президент Трамп чудово знає, хто такий Порошенко, він же Вальцман. Він його ненавидить. Це правильно. Так саме Трамп ненавидить всіх, хто представляє Вальцмана, включаючи В. Чалого. І президент Трамп знає, що  елемент із зовнішністю капітана КГБ В. Чалий був однією із ключових фігур, на яку були покладені завдання зробити все можливе, аби унеможливити перемогу Трампа. В. Чалий зазнав страхітливої поразки Як і Вальцман, цей «колишній президент України».

На члена анти-української коаліції В. Чалого чекають часи розплати, які настануть дуже скоро. Головне, щоб зараз, у моменти всепроникаючої агонії та страху, В. Чалий не зробив фатальних кроків. Це головне завдання перед тим, коли В. Чалий почне відповідати за скоєне. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.