НАЙПОЗИТИВНІШИЙ БЛОГ

18 октября 2017, 15:16
Владелец страницы
0
5964
НАЙПОЗИТИВНІШИЙ БЛОГ
кріза міне... папізже

про фарс українських реформ... або візьми і НЕ зроби сам

Негатив так набрид українцям, що спробую сформулювати позитивно. Те, що відбувається в Україні сьогодні, давно охрестили політичною кризою. Політичні кризи звичайно виникають в країнах з нестійкою демократією. Позитив – у нас все ж демократія!

В класичному розумінні зняти кризу мають вибори. Але чергові тільки через два роки! Позитив – вони все ж відбудуться!

Сьогодні увага найбільше прикута до міхомайдану. Позитив – ми уважні! Але, нас мало б більше турбувати, що відбувається під куполом. А там розглядали правки медичної псевдо реформи. 40-50 депутатів намагались розглянути майже 900 різних правок! Навіщо цей фарс коли нікого нема в залі? Скажете працюють на телекамери? Так онлайн трансляцію дивилось не більше 200 осіб! Не цікаво? Ні їм ні нам? Потім зберуться і проголосують як і пенсійну. Протестантам теж це не цікаво?

Три вимоги, що я почув розбиваються вщент в українських реаліях!

Антикорсуд – ок! А судді хто? Ми їх потім будем шукати, призначим «одіозних» чи як? Що дасть «плодіння» чергової інстанції якщо її очолить екс викладач екс-прем’єра? І головне – скаже, що зробили все що могли, а премії собі в мільйони заслужили…

Зміни до виборчого законодавства – ок! А хто гарантує, що після виборів ми не отримаєм ті ж пики, або ще гірші? І хто з «протестувальників» знає хоч кілька конкретних пунктів, що «вимагають прийняти»?

Зняти недорканність – ок! А що сьогодні заважає стати «ногою парасюка»? Хоча я не підтримую людей, що б’ють нардепів і чиновників…. Чи ми не пам’ятаємо мажорів, що з успіхом уникають відповідальності і не мають мандата?

Я бачу ці вимоги позитивними! Але ж це фарс. Певно саме тому й не знайшлось 100 000 мітингувальників – суспільство росте й розвивається! Його вже складно заманити політичними гаслами. Це чудо розуміють на Банковій, лишилось зрозуміти організаторам міхомайдану.

МВФ відмовляє в черговому транші, вимагає підняти тарифи на газ для населення. Американське світило медицини робить селфі на фоні пустої сесійної зали. Гонтарєвій досі не знайшли заміну. Ціни ростуть щодня… Здається ці теми краще мобілізують людей? Ні, будем терпіти… Позитив – ми найтерплячіша нація в світі!

Тож підсумовуючи –  ми уважна, демократична і найтерплячіша нація в світі!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: майдан,реформа,Міхеїл Саакашвілі
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.