Вінницький облздрав: Грабович готується угробити медицину на Вінниччині

12 октября 2017, 16:56
0
69
Вінницький облздрав: Грабович готується угробити медицину на Вінниччині
Грабович

Медичну "реформу" Супрун-Грабович слід зупинити!

На наступному тижні у Верховній Раді розглянуть медичну «реформу». І будьте впевнені – її «продавлять».

Чому? Тому, що уряд, відповідно до її положень, отримає можливість максимально скоротити видатки на медичну галузь, а усі кошти сконцентрувати у новому бюрократичному монстрі – Національній службі здоровя. Яка на власний розсуд буде укладати угоди з лікарями, у тому числі й приватними, про оплату їхніх послуг.

Як ви вважаєте – у які приватні лікарні підуть ці гроші? А бюджет НСЗ, між іншим, заплановано у 80 млрд грн за рахунок позбавлення місцевих бюджетів субвенцій на охорону здоровя.

Усю «красу» медичної «реформи» з ліквідацією районних лікарень, перепрофілюванням терапевтів та педіатрів у «сімейних докторів», скороченням вузьких спеціалістів, «парамедиками» замість лікарів в авто швидкої допомоги відчує на собі вся Україна.

Не всі знають, що ще в 2011-2012 роках такий «експеримент» (над людьми) провели у Вінницькій області. І реалізовувала її нинішній начальник обласного департаменту охорони здоровя Вінницької обласної державної адміністрації Грабович, тоді – підлегла Вінницького міського голови Гройсмана, який тримав її на посаді голови міськздраву.

Грабович жодного слова не сказала проти злочинного експерименту.

Грабович слухняно виконувала усі вказівки влади, виходячи з новими ініціативами.

Грабович підписувала усі документи про скорочення лікарів, ліквідацію медичних закладів, рапортуючи Богатирьовій, що «все чудово».

«Чудово» не було. Вінничани висловлювалися категорично проти цього «експерименту». Знав це і Гройсман, інакше не критикував би екс-міністра Квіташвілі за його наміри поширити «експеримент» на всю Україну. Супрун з її ідеєю НСЗ Гройсмана переконала.

Тепер медицину на Вінниччині будуть добивати.

Стараннями Грабович будуть утворювати госпітальні округи (як звучить! а, насправді, це значить ліквідовуватимуть районні лікарні), «перепрофільовувати» (закривати) медичні заклади у сільській місцевості, впроваджувати платну медицину.

Так-так, саме платну. Безоплатною залишиться лише консультація сімейного лікаря та допомога смертельно хворим. За все інше доведеться платити.

«Госпітальні округи» передбачають, що відстань до будь-якого з населених пунктів від центру госпітального округу буде не більше 60 км, щоб хворого доставити в лікарню за 60 хвилин. «Швидка допомога» буде їхати годину до пацієнта, який потребує екстреної допомоги, годину - в лікарню ...

Чи виживе людина? Навряд чи.

А решту лікарень – «оптимізують». Тобто зачинять, що суперечить 49 статті Конституції України.

І Грабович захищати вінничан не буде, так само як не захищала вона їх і під час «експерименту» в окремо взятій Вінниці.

«Медичний майдан» у Шаргороді навесні цього року показав, що люди можуть зупинити владу у її намірах здійснити людожерську медичну «реформу».

Наразі до страйку готуються і медики.

Україна має їх зупинити.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Верховная Рада,Супрун,влада,Вінниця,Гройсман,медична реформа
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.