Політичний цирк з двойним проривом.

12 сентября 2017, 11:06
менеджер
2
275
Політичний цирк з двойним проривом.

...для політиків дуже небезпечно спочатку апелювати до людей, а потім ставати учасником вчинених натовпом дій...

Маштаб ідиотизму від ситуації, що склалася навколо колишнього очільника Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі зашкалив усі рейтинги українських ЗМІ.

Саакашвілі, на даному етапі своєї політичної карєри, зумів «вижати максимум». Зрозуміло, що такий піар-хід придумав та реалізув не сам Міхаїл, а попрацювали дуже хороші політтехнологи, піарщики, аналітики, експерти…- простіше кажучи, ці умови для нього створили. І вже інше питяння з якою метою, но як завжди час покаже.

А наразі, поки ЗМІ підігрівають інтерес до його персони він буде «дуркувати», роздавати обіцянки, а простіше кажучи приміряти на себе різні образи: афериста, реформатора, інтриганта й скандаліста, говоруна, а іноді і клоуна.

Хоча на сьогодні сам Міхо не має конкретного плану щодо подальших дій (крім того, щоб приїхати зі Львова до Києва), однак у його команді не виключають, що політик спробує здійснити ще один прорив – цього разу у Верховній Раді.

Варіант боротьби команди Саакашвілі за позачергові парламентські вибори не виключає і позафракційний депутат Віктор Чумак, який також був серед числа тих, хто підтримував повернення колишнього президента Грузії до України.

Натомість політолог Євген Магда не вірить, що Саакашвілі вдасться потрапити до Верховної Ради, щоб зірвати роботу нинішнього скликання.

«Парламент охороняють представники Управління державної охорони. Я думаю, що її начальник Валерій Гелетей тримається за свою посаду. Тому опинитися в приміщенні ВРУ буде для Саакашвілі набагато складніше, ніж прорвати пропускний пункт на українсько-польському кордоні», – зазначає експерт.

Сам же Саакашвілі впевнений, шо його підтримає український народ (хоча, для чого нам грузін коли і своїх достатньо - більш адекватних і в здоровому глузді).

Але є ще інший вектор — це Захід. Не можна зневажати і реакціє західних політиків на те, як Міхеіл Саакашвілі потрапив до України. Кожен політик, якщо він патріот і дійсно хоче процвітання своєї країни та дружніх відносин з сусідами, не повинен вчиняти дій, які шкодить репутації держави.

Більшість західних політиків та експертів події на пункті пропуску «Шегині», що на кордоні з Польщею назвали політичним цирком.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Украина,Польша,президент,граница,Міхеїл Саакашвілі,прорыв
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.