«Лучшая защита – это нападение»

5 сентября 2017, 13:30
0
44

Такі «тіньові» схеми чудово працюють.

Сьогодні зранку за ініціативи Ганни Старикової під час наради в Київській облраді було прийнято рішення про проведення 5 вересня цього року позачергової 16 сесії. Офіційно передбачається винести на порядок денний два питання, які стосуються виконання бюджетних програм та внесення змін до попередніх рішень. Але все це лише «пыль в глаза».

Насправді, зараз в кулуарах депутати досить активно обговорюють питання щодо винесення на голосування питання прийняття облрадою звернення до різних державних інстанцій про, нібито, суттєвий тиск на окремих представників депутатського корпусу та блокування в цілому роботи КОР з боку Служби безпеки України. Що цікаво, обговорюють це саме депутати від «Батьківщини». Але тут все абсолютно логічно і зрозуміло, «рука руку миє» – керівник Київської обласної організації ВО «Батьківщина» Костянтин Бондарєв має значний фінансовий інтерес у розрізі діяльності КОР по реалізації бюджетних програм, до яких саме через Ганну Старикову залучаються підконтрольні йому фірми.

Такі «тіньові» схеми чудово працюють. Проте, «не всё коту масленица», нещодавно ті самі сбу-шники «прикрыли лавочку» з одним із підприємств пана Бондарєва, яке не лише використовується для виготовлення лікарських засобів, а також, за словами експертів, для привласнення бюджетних коштів.  І це лише крапля в морі, але все одно б’є по карману власників, тож і бісяться. Як кажуть «лучшая защита – это нападение».

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.