Хто я???

4 сентября 2017, 16:30
0
128
Хто я???

Шила у мішку не заховаєш

Відчуття патріотизму до країни, у якій проживає певна людина, як правило передається від батьків. Нажаль, вченим неможливо довести, що патріотизм передається генетично. Проте, важко собі уявити патріотом Уганди вихідця із Японії чи патріотом України  людину, у якої до четвертого коліна родичі були чистокровними росіянами.   Та є такі люди, які вміло приховують своє м’яко кажучи негативне ставлення до держави, у якій проживають.

Та як то кажуть у народі : «Шила у мішку не заховаєш».

Таких людей видає їхня гостра критика того, що відбувається на території держави, де вони проживають.  То  сміття гора, у якій винні всі на світі, то Президент спільно із Медведчуком та СБУ знищили газових трейдерів та монополізували ринок. Мова йде про головного редактора ІВ «Варіанти» І. Марушкіну.

Навіщо на когось переводити стрілки, якщо людина заявляє відкрито «Да я русская», а в друзях у соцмережах такі одіозні політики як колишній СДПУ(о)-шник  Ігор Шурма.

І взагалі стає незрозумілим крок окремих політичних сил, які декларують, що у них явно проукраїнська позиція та вони готові стати головними політичними реформаторами в Україні. Так, 4 вересня  2017 року, у м. Львові відбулась зустріч із членом партії «Рух нових сил» Давидом Сакваралідзе. До участі у заході була запрошена саме І. Марушкіна. Вочевидь, після заяви Д. Сакваралідзе про організацію політичною партією «Рух нових сил»  безстрокової акції поблизу пункту пропуску «Краківець» 10 вересня п.р., І. Марушкіна знову тішиться можливістю висвітлити вказану подію, не зважаючи, що вказане матеріали охоче використають російські ЗМІ для дискредитації України.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Медведчук,политика,Давид Сакварелидзе
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.