Міхеїл, «чьих будеш?», «чей холоп спрашиваю?»

30 августа 2017, 09:30
менеджер
0
490
Міхеїл, «чьих будеш?», «чей холоп спрашиваю?»

Два роки, один місяць і 26 днів. Рівно стільки часу колишній президент Грузії Міхеіл Саакашвілі був володарем темно-синього паспорта з гербом України.

Сьогодні тільки лінивий не обговорює позбавлення громадянства України колишнього президента Грузії, екс-голову Одеської обласної державної адміністрації Міхеїла Ніколозовича Саакашвілі.

Згодна, людина він неординарна, нестримана, амбіціозна, буває надмірно емоційним та грубуватим, іноді веде себе як клоун, а не як політик і може навіть скластися враження, що у медичній картці Саакашвілі є запис про невтішний діагноз. Але це все здогадки, які також сприймаються на емоціях.

Перечитуючи статті, коментарі, переглядаючи відео про Міхо Саакашвілі розумію, що це як алгоритм: спочатку складається приємне враження про людину (медаліст та лідер у школі, серйозні заняття спортом, тощо), реформатор (одна з основних ідей, що олігархів «треба прибрати від кормушки», політик (сильний політик, якщо тобі доручають посаду навіть у іншій країні); люблячий чоловік та батько (має дружину та двох синів) – на відміну від свого батька (який покинув сім’ю, ще до народження Міхеїла); далі це переходить у смішну фазу, ще ладі, що людина хвора (скандальні виступи на засіданнях ОДА та телеканалах); потім – він авантюрист, але не по своїй волі, хтось дуже вдало використовує його грузинський темперамент, його нестримність в діях і словах поєднані зі знаннями економіки та управління; і на завершення він кар’єрист і корупціонер (про це наголошують грузинські можновладці та генеральна прокуратура Грузії).

Але правда на сьогодні така: Міхеїла Саакашвілі відповідно до пункту 26 статті 106 Конституції України Указом президента України №301/2015 прийняти до громадянства України та відповідним Указом президента України №196/2017 позбавити громадянства України.

Сам Саакашвілі заявив що вирішив 10 вересня повертатися в Україну (наразі знаходиться в Польщі), крім того, сказав, що отримав пропозиції громадянства від кількох європейських країн (без роботи не залишиться), проте відмовився і збирається повернутися в Україну.

«До зустрічі на українсько-польському кордоні»,заявив Саакашвілі.

Чекаємо 10 вересня та розвитку подій…Громадянином якої країни Міхеїл Саакашвілі перетне державний кордон України?


                

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Украина,Грузия,Саакашвили,президент,Одесса,граница,паспорт,политик,авантюрист,клоун,Міхеїл Саакашвілі
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.