Україна-Польща: через суперечки до взаєморозуміння

29 августа 2017, 17:07
0
21

В світлі останніх подій, є всі підстави вважати, що незважаючі на певні проблеми Польща та Україна рухаються в одному напрямку.

Про це свідчить особиста присутність на параді з нагоди 26-ї річниці Незалежності України Міністру оборони Польщі Антоні Мацеревича та участь підрозділу Польського Війська у святкуванні. В своєму виступі Мацеревич підкреслив, що «Європа без України не буде повноцінною ні в політичному, ні в економічному, ні у військовому плані. Польща була, є і буде разом з Україною, бо ваша країна захищає Європу». Зрозуміло, що цей крок обумовлений намаганням польської влади поновити дружні стосунки з найбутнім членом ЄС. Порошенко подякував Мацеревичу за особисту присутність на параді з нагоди 26-ї річниці Незалежності України та високо оцінив участь підрозділу Польського Війська у святкуванні, що стало «історичним днем для українсько-польської дружби». Глава держави відзначив конструктивність та інтенсивність діалогу між оборонними відомствами обох держав, зокрема ефективну співпрацю у рамках українсько-польсько-литовської бригади ЛИТПОЛУКРБРИГ. Це є практичним наповненням стратегічного характеру партнерства між країнами. Порошенко та Мацеревич обговорили питання подальшого посилення військово-технічного співробітництва між Україною та Польщею, реалізацію рішень Варшавського саміту НАТО, а також питання активізації участі України у спільних багатонаціональних тренуваннях. Було домовлено, що підрозділи Збройних Сил України вперше в своїй історії візьмуть участь у військових навчаннях країн Вишеградської Четвірки.

Таким чином наступний крок до міждержавного порозуміння зроблений. Чекаємо на наступнні...

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Польша,партнерство,ЗСУ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.