Польща висуває штучні проблеми з працевлаштування українських заробітчан

29 августа 2017, 17:00
0
67

Очікувана тенденція зростання трудової міграції в країни Євросоюзу з набуттям безвізового режиму призвела до певних проблем.

Нагадаю, що торік Польща видала українцям один мільйон 267 тис. віз, а в цьому році за перші шість місяців — 750 тис. віз. Незважаючи на офіційні заяви глави МЗС Польщі Вітольда Ващиковського, що Польща є відкритою для мігрантів, зокрема з України, проблема працевлаштування заробітчан в цій країні останнім часом набуває гостроти. Офіційна Варшава, впротиріч наполяганням Єврокомісії, не погоджується на примусовий розподіл біженців з півдня між країнами ЄС. Попередній польський уряд Еви Копач зобов'язався прийняти 7 тис. осіб з Близького Сходу і Північної Африки в рамках розподілу 160 тис. біженців між країнами ЄС. Згодом новий уряд Беати Шидло відмовився це робити з міркувань безпеки. Ви запитаєте, до чого тут українці. А от до чого. Одним із аргументів Польщі проти прийому біженців є значна кількість мігрантів зі сходу Європи, зокрема України. Таким чином, і тут польська влада зробила українських заробітчан заручниками її неспроможності забезпечити виконання вимог Євросоюзу. Сподіваюсь, що Єврокомісія притягне Польщу до юридичної відповідальності за відмову приймати біженців з півдня, адже від цього рішення безпосередньо залежить виконання Польшею своїх зобов’язань стосовно українських заробітчан.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Киев,Польша,Евросоюз
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.