Антиукраїнська політика Польщі засуджується і Макроном

29 августа 2017, 16:59
0
25

Під час своєї поїздки до Центральної Європи Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що Польща перебуває на шляху самоізоляції в Європі.

Макрон сказав, що Варшава, де націоналістичний та євроскептичний уряд перебуває у владі з 2015 року, рухається у протилежному напрямку до Європи щодо численних питань та не зможе визначити шлях майбутнього Європи. "Європа - це регіон, створений на основі цінностей, відносин з демократією та громадських свобод, з якими Польща сьогодні перебуває в конфлікті", - заявив Макрон. І перш за все це стосується поширення останнім часом антиукраїнської риторики в польськомовному інформаційному полі. Він назвав помилковою відмову Польщі змінити свою позицію в т.ч. щодо перегляду історичного минулого України та Польщі. "Сьогодні Польща не визначає майбутнє Європи і не визначить Європу завтрашнього дня", - заявив Макрон на спільній прес-конференції з болгарським президентом Руменом Радевом у приморському курортному місті Варна.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Украина,Польша,Эммануэль Макрон
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.