США підтримують Україну в військовому конфлікті

7 августа 2017, 17:30
0
576
США підтримують Україну в військовому конфлікті

Радник президента США з національної безпеки Герберт Реймонд Макмастер розповів, що американці надають підтримку Україні.

В інтерв'ю американському телеканалу MSNBC радник президента США з національної безпеки Герберт Реймонд Макмастер розповів, що американці надають підтримку Україні. “Багато чого полягає у тому, яка саме підтримка Україні необхідна, щоб запобігти подальшому вторгненню на українську територію, щоб запобігти будь-яким агресивним або наступальним діям, проти решти території України”. Головне, за словами Макмастера, щоб “Росія не робила подальших дестабілізуючих або наступальних дій, які могли б призвести до набагато більш широкого конфлікту”.
6 серпня в філіппінській Манілі на полях заходів Асоціації держав Південно-Східної Азії (АСЕАН) держсекретар США Рекс Тіллерсон після зустрічі з главою МЗС РФ С.Лавровим підкреслив, що Російська Федерація демонструє “певну готовність” до переговорів у питанні вирішення конфлікту в Україні.
Керівник Держдепу США також наголосив, що Вашингтон має намір співпрацювати з усіма сторонами конфлікту в Україні задля пошуку виходу з ситуації, що склалася. Водночас Тіллерсон зазначив, що США та РФ мають глибокі розбіжності щодо деяких питань, у тому числі й щодо України.
США відрядять до Москви для проведення переговорів свого спеціального представника щодо України, отже нарешті чекаємо на позитивний результат і врешті-решт мирне і правильне вирішення збройного конфлікту на Сході нашої країни. 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.