Грузинський Майдан Порошенко

27 июля 2017, 14:12
Владелец страницы
0
13323

Петро Олексійович починає ставати Федоровичем?

Грузинський Майдан Порошенко


Міхеїла Саакашвілі позбавили українського громадянства. Про це в узагальнено спочатку повідомила міграційна служба і прокоментували політики. Але Указ по даному факту повинен вийти з АП. На Банковій зберігали мовчання, і тільки пізніше пояснили, що Указ таки підписаний і не підлягає оприлюдненню, оскільки містить конфіденційну інформацію, зокрема персональні дані.

Як би не махали шашками «провідні експерти» звісно ж, це не привід для Майдану, ця тема піде з інфо простору, як йшли інші не менш резонансні. Хоча заклик Міхо «на Майдан» є дуже вдалим – Хресна хода Києвом створить ефект масовості.

Петро Олексійович починає ставати Федоровичем?


Знову оточення підтакує  "правильне рішення!", "так і треба"… Десь це ми вже бачили!
У кожного українського Президента наступає момент, коли йому здається, що він всесильний і безкарний. І це початок кінця. У Кучми був Гонгадзе. У Ющенка призначення прем'єром Януковича. У Януковича відмова від ЄС і побиття студентів.
Порошенко ж вирішив, що пора вже виганяти з країни всіх «реформаторів», а краще за класиком нарешті посадити кількох друзів.

 

Foggy Future

 

Громадянство – це не шуба з барського плеча. Тим більше коли нові громадяни одразу призначаються на найвищі державні посади. Якщо був зовнішній тиск, щодо цього, то слід було відразу про це заявити. А так виходить дуже цікава комбінація – проекти Міхо, НАБУ та багато інших чисто американська тема. То що, ми вже можемо очікувати на їх згортання?

Критика влади завжди має бути! Загалом саме це й робив Саакашвілі, а більше ж взагалі нічого. А влада завжди має реагувати на критику – виправляти свої помилки, та тільки не в нашій країні. Не можеш чесно купити банк чи бізнес – треба його «віджати», не можеш провести реформи – треба грати в імітацію, не можеш домовитись – треба посадити…

Саме тому майбутнє країни виглядає досить туманним.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Саакашвили,Порошенко,НАБУ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.