Наливайченко йде в Президенти за кошти злодійського «общака»

24 июля 2017, 17:31
0
113

Валентин Олександрович провів перемовини про співпрацю з Арташесом Саргсяном, лідером міжрегіонального кримінального угруповання, відомим у кримінальному середовищі як "Арташ"

Голова всеукраїнського руху «Справедливість» Валентин Наливайченко прийняв остаточне рішення включитися в боротьбу за президентське крісло.
Це підтверджує як його близьке оточення, так і численна агітаційна продукція з рекламою самого «справедливого» Наливайченка, що заполонила міста і траси.
Але, як відомо, Валентин Олександрович, своїх особистих коштів у політику не вкладає. То звідки гроші?
Як зазначає все те ж близьке оточення майбутнього кандидата - від «свідомих бізнесменів нової формації». 
Насправді, все виглядає набагато простіше і приземленіше.
Валентин Олександрович провів перемовини і досяг домовленостей про співпрацю з таким собі Арташесом Саргсяном, лідером міжрегіонального кримінального угруповання, відомим у кримінальному середовищі як «Арташ».
Маючи значний досвід зустрічей з виборцями, В.Наливайченко переконав А.Саргсяна у своїх політичних перспективах і доцільності фінансової підтримки нового президентського проекту.
Відтепер кандидатська кампанія нашого Валентина буде здійснюватися за рахунок злодійського «общака». І те, що це не зовсім порядно, нікого не хвилює. 
Зате не буде проблем ні з готівкою, ні з силовою підтримкою.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Наливайченко,кримінал,партія Справедливість
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.