На кого підписався Президент?

21 июля 2017, 17:07
Владелец страницы
0
13395

Або хто з нас Порошенко

Коли нема про що говорити, то починають про погоду, владу і Facebook. Ми пережили провадження безвізу, обматюкали реформи й депутатів, що пішли на канікули….

Гадаєте все? Ні! До закінчення парламентських канікул маємо дізнатись «хто з нас Порошенко».

Що наш Президент живе у Facebook всі знали й раніше. Але «новина» від Романа Безсмертного дуже здивувала. Виявляється   "Є люди, яких він постійно читає. Причому він заходить у друзі під чужими іменами", - заявив Безсмертний. Цікаво, що сам Роман Петрович нічого не писав у себе на сторінці аж з квітня… Може щось знає.

"Справа в тому, що працездатність Президента унікальна. У нього графік з 18 до 6 ранку. Це людина зі зміщеним графіком активності", - додає Безсмертний.

Це ж як??? Один знайомий завжди казав, що той хто не встигає до шостої вечора все зробити погано працює… навряд чи це мав на увазі Роман Петрович. Хоча під час останніх офіційних візитів Петро Олексійович виглядав досить стомленим. Ну й невипрасувані костюми йому часто пригадують.

Звісно добре, що 5-й Президент бігає по сторінках Facebook, а не по пеньках як 4-й – хоч знає, що про нього думають люди, що відбувається в країні.   Але ж Facebook це не вся Україна.  

Цікавого послухати самого Президента – з яких сторінок він заходить, кого читає, коментує, лайкає… Може і на тебе підписаний.

До речі, поки Петро Олексійович не став Президентом, ми були «друзями». Чи «додасть» він мене знову, як вийде на пенсію?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Порошенко,Фейсбук
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.