Хто такий Депутат Лукаш в місті Токмак? Невже Пшонка повертається?

20 июня 2017, 00:24
Журналист Копирайтер
0
555
Хто такий Депутат Лукаш в місті Токмак? Невже Пшонка повертається?

Аналізуючи ситуацію в країні, можна зробити висновок, що децентралізація буксує а "патріоти" виконують роль "тітушок".

Перебуваючи у відряджені в запорізькій області та будучи присутньою на прийомі (інтерв’ю) в запорізькій обласній прокуратурі. Дізналася, що зараз на розгляді багато справ, але є і такі що скоріше будуть розглядатися (або будуть на контролі) НАБУ. Чому саме НАБУ, тому що, деякі депутати ВР настольгуючи за днями панування Партії Регіонів, продовжують пресувати місцевих прокурорів, а ті вимушені тікати від них та передавати справи вище по інстанції, відписуючись та клопочучи перед "начальством".

Саме по такій справі проходить депутат від Радикальної Партії Ляшка в місті Токмак. Який очолював групу людей, які займалися порушенням громадського порядку та фігурує у справі про "за мінування" житлового будинку, телефонному "тероризмі" з метою зриву сесії міської ради. 

Також він керував силовим захопленням міської, районної адміністрації та приймав участь у побитті нашого товариша Матвіенко О. , в тому ж місті Токмак. 

Що можна сказати, що такі люди, носять чомусь війкову форму. Спілкуються та говорять від імені депутата Верховної Ради Валентирова Сергія. Погрожують людям разом з головою запорізької ОДА,

Питання. Хто такий цей Лукаш? Чому він погрожував місцевим прокурорам? Хто знає пишіть.

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: прокуратура,Пшонка,Запорожская область,Радикальная партия,НАБУ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.