"Я устала, я ухожу" - Гонтарева.

19 апреля 2017, 00:09
Директор Департамента внутренней политики и коммуникаций УИАМП
0
339

Це ми вже чули від інших героїв-політиків. Справа криється зовсім в іншому.

По-перше, пані Гонтарева, вже все зробила, точніше, все, що змогла - винесла геть все з хати за два роки перебування на посаді голови НБУ і тому, їй вже нема чого там затримуватися;

По-друге, її влучно налякало, коли біля її додому влаштували акцію (за однією інформацією - це може бути рук Коломойського, а за іншою, інших олігархів з якими пані Гонтарева, встигла зіпсувати ділові стосунки під час своєї невдалої місії на посаді НБУ);

І по-третє, транш МВФ - отримано і таким чином пані Гонтарева, вільна птаха степова.

Останнє слово звісно за президентом України Петром Порошенком, з яким, я впевнена, що вже все домовлено між ними.

Хто стане її наступником, поки що в планах, можливо Лавринчук, але ж політика, то є складна штукенція, яка змінюється щохвилинно в українських реаліях.

Впевнена тільки в одному - зуб даю, що жоден з друзів Президента України, жодним чином не понесуть покарання за свої вчинки, які вони вчиняли не на користь нашої держави та українського суспільства.

Якби ми того не хотіли.

Не зараз.

Не при цьому президентові.

Поживемо - побачимо.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: НБУ,Гонтарева
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.