Законопроект 6271, як крок до поглиблення корупції та беззаконня.

8 апреля 2017, 15:36
Державне управління
0
190
Законопроект 6271, як крок до поглиблення корупції та беззаконня.

От і показали псевдопроєвропейські нардепи своє справжнє лице –

От і показали псевдопроєвропейські нардепи своє справжнє лице – лице ворога українського народу, лице ворога прозорості та ворога боротьби з корупцією, лице мегапопулістів та прихвостнів незрозумілих олігархічних донорів та спонсорів.

В кінці березня був поданий групою народних депутатів законопроект 6271, справжня суть якого – вилучення з кола суб’єктів, які зобов’язані подавати електронні декларації, осіб, які отримують кошти, майно в рамках реалізації в Україні програм (проектів) технічної або іншої, в тому числі безповоротної, допомоги у сфері запобігання, протидії корупції (як безпосередньо, так і через третіх осіб або будь-яким іншим способом, передбаченим відповідною програмою (проектом).

Ми будуємо доброчесне, прозоре, демократичне та відповідальне суспільство, а в той час дозволяємо не декларувати «незрозумілі» доходи особам, які впливають на державну політику, особам які боряться з корупцією і т.д.

1.    Напевно ненародні депутати України, які подали законопроект, не читали Конституцію – де чітко вказано, що «Усі громадяни щорічно подають до податкових інспекцій за місцем проживання декларації про свій майновий стан та доходи за минулий рік». Антикорупціонери чимось особливі???

2.    Чому повинен заповнювати електронну декларацію бідний держ. службовець, наприклад спеціаліст І категорії в районній адміністрації, який має мінімальний дохід, а корупцію в житті ніхто не запропонував, а немає подавати «борець з корупцією» який отримує дохід в тисячах євро з незрозумілих джерел???

3.    Громадяни України повинні мати доступ до інформації про майно та доходи антикорупціонерів, так як і до інформації про майно та доходи чиновників, адже це люди, які прямо впливають на державну політику, політиків та чиновників.

Висновків декілька:

Або автори законопроекту в черговий раз запустили популістичний меседж, щоб підлизати п’яту точку опори псевдоантикорупціонерам!

Або отримали хорошу матеріальну подяку від олігархічних кланів, які в більшості фінансують антикорупціонерів!

Або реально стадо некомпетентних та непрофесійних людей які думають одним місцем.

 

Позиція така: хочете входити до громадських рад при державних органах, хочете впливати на державну політику, хочете представляти боротьбу з корупцією від мільйонів українців? – покажіть хто ви? Покажіть ваші декларації? Ми хочемо знати хто представляє наші інтереси!

А деяким прихвостням олігархів – або покажіть кінцевого бенефіціара, або не займайтеся обманом українського народу!


 

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: депутаты,корупція,Верховная Рада,законопроект,корупция,народный депутат,декларації,корупція в Україні,боротьба з корупцією,антикорупційна політика,электронная декларация
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.