Cherchez la Nasirov

7 марта 2017, 13:35
0
268
Cherchez la Nasirov
Дограєтесь, хлопці

Вийде чи заговорить?

Всі вже знають про судьбу Насірова. Хтось з полегшенням видихнув і покинув залу суду, хтось потирає і слюнявить руки, а хтось гризе лікті.

Не хочу піднімати тему його ковдр, чудо одужання і говорити про те, що всі поети вже давно сказали. Мені ситуація з цим горе чиновником дуже нагадує минулорічні події з Михайлівським.

Коротко нагадаю основні події. На початку року Дорошенко разом з Кауфманом і Рожковою (призвіща надто відомі, щоб на них зупинятися)  задумав «кинути» власника і вкладників банку. Схема була елементарно простою, проте махінатори не врахували суспільний резонанс.

Вони собі надумали, що поливаючи брудом псевдо ЗМІ попереднього власника отримають профіт і по тихій воді підуть собі з грошима. Але сталось не так – Дорошенко опинився за гратами, а Поліщук, якому нічого було приховувати, виступив з рядом доволі відвертих інтерв’ю.

Цього від нього не чекав ніхто. Персона доволі не публічна – такий собі бізнесмен-трудяга. Певно хлопці розраховували, що маючи якийсь капітал, той дремене світ за очі. Звісно ж інфо простір вони вже підготували – надходили різні дані про його перебування, були й комічні варіанти - аж до зміни статі. Натомість обурений таким «кидком» Поліщук вимагав справедливості  і повернення коштів простим вкладникам. Та наш геніальний прокурор і надалі проводить безпідставні обшуки, арешти майна (навіть чужого) та строчить про це в мережі.

Бідного ж Дорошенка Кауфман «списав». Той почав «говорити». Наговорив же Ігор настільки, що сьогодні Кауфман залишився й без свого Платинуму, а відповідно Міша Ніколозович без достатнього фінансування своїх українських гастролів.

Та тут вже Насіров допоміг – Міхо не міг не прийти та плюнути в ковдроносця. Де ще ж можна попіаритись сьогодні? І Безкоштовно! Так наче він особисто притяг Насірова до суду в ковдрі.

Але повернусь до ситуації сьогодні – Насірову дійсно зле. «Світить» йому до холєри, тікати поки не виходить. Залишилось одне – говорити. І от коли він заговорить цікаво – чий же банк лусне і хто лишиться фінансування своїх гастролів?

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: политика,Михаил Саакашвили,Роман Насиров
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.