Сценарій «Врятувати країну-2»

20 января 2017, 12:47
Владелец страницы
0
109
Сценарій «Врятувати країну-2»
Bugatti. На шляху до мрії

Як і обіцяв – продовжуємо серію пропозицій нинішньому керівництву держави.

 Ще в минулому році група депутатів почула автовласників, що вимагають прийняти лояльні закони, щодо законного керування авто на європейських номерах. Почула…

І все! Кому цікава дана тема – ви просто вчитайтесь в текст проекту цього «закону». Критикувати навіть не буду – є на що витрачати час. Одразу до пропозиції – беріть, виконуйте, отримуйте профіт!

Отож, ідея полягає в наступному. В Україні близько 8 000 000 автовласників, при цьому середній вік авто – майже 20 років! Більш ніж 25% всього автопарку були виготовлені ще до мого народження! Про яку екологію йдеться? Може досить займатись лобізмом російського автопрому і українських автоолігархів?

Зараз по нашим дорогам рухається близько мільйона авто, що фактично перебувають «поза законом». Їх власники свідомо чи ні порушують правила користування авто на іноземній реєстрації. Звісно ж вони обрали цей шлях не від гарного життя! «Дякую вам за то, нешановані мною депутати…», - казав Кузьма.

Проблему визнають всі, а вирішити нікому. Тож до справи. Одразу зауважим, що ми не тільки дамо можливість українцям обрати шлях до якісних і відносно не дорогих авто, а ще й отримаємо прибуток! Схема наступна.

Створюємо ДП «Іноземні авто». Якщо майбутній власник з різних причин не може поїхати самостійно закордон для пошуку авто – це зроблять фахівці ДП. Винагорода за пошук, доставку і оформлення - $1500. Якщо власник сам обирає і «заганяє» в Україну авто – єдино разова  плата за оформлення - $1000.

Ніяких критеріїв щодо віку, марки, обєму! Є в мене кошти – куплю дорожче, нема – знайду, те що мене влаштує. Ми ж не ідіоти купувати брухт? Всім же подобається шкіряний салон? Зараз посипляться зауваження, мовляв завалимо Україну брухтом… А здається ще діє мораторій на експорт металобрухту? Значить він нам потрібен? Крім того подивіться на дороги, що ви бачите? Не думаю, що дядько Сергій завезе з Європи копійку 76-го року…

Крім того можна домовитись з авто концернами  про наступне – ми даємо певні пільги для конкретних марок авто, натомість вони перераховують за це кошти напряму в наш бюджет. Чому так? Статистика свідчить, що більшість власників віддають перевагу саме «своєму» бренду і при виборі нового авто вибір зупиниться на новій моделі. Тож автовиробники зацікавлені в цій пропозиції.

Термін дії такого нововведення – до 2020 року. Чому таке обмеження? Да тому, що власний розвиток автопромисловості в Україні має бути! Тільки це вже будуть точно не «таврухи» за ціною лексуса! Китай, до прикладу, сьогодні робить ставку на електромобілі. Ми ж космічна нація і маємо бути в топі автовиробників світу!

До питання профіту… Якщо взяти ідеальну ситуацію, коли всі 8 000 000 автовласників змінять свої авто (не берем до уваги нових) і зроблять це самостійно (в Україні лише оформлять документи), то не важко підрахувати, що бюджет буде наповнено на 8 мільярдів доларів, що сьогодні становить фантастичні 230 мільярдів гривень! Ось вам шановні і на підвищення соцвиплат, і на нові дороги, і на розвиток автопрому!

Якщо ж додати до цього домовленість з авто концернами, можемо сміливо множити на 2, отримавши дохід, майже еквівалентний річному бюджету країни!

Звісно ж слід прорахувати всі варіанти, оформити ідею в законопроект і прийняти відповідні закони. Конструктивна критика приймається, але лише конструктивна!

 

Дякую, друзі! На цьому не зупиняємось, рухаємось далі. Новий акт за сценарієм – згодом!

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: автомобили,реформа,Евроинтеграция
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.